Wifi Kart Seçimi

Marvelharrison

Yeni üye
21 Mar 2015
11
0
Kali linuxta kullanabileceğim, AP modu olan daha önceden deneyimlediğiniz bir Wi-Fi Kart mevcut mudur acaba şu ana kadar 2 tane denedim ve ikisi de stabil bir şekilde çalışmadı önerisi olan arkadaşları bekliyorum , denediğim modelller;

Ralink RT 5370
Magbox Usb Stıck Antenli 802.11N Wifi 5370

fiyat aralığı önemli değil AP modunu desteklemesi ve kali linuxta sorunsuz/bağlantı kopması olmadan çalışsın yeterli şimdiden yorum yapan arkadaşlara teşekkürler.
 

THT SON MESAJLAR

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.