Wifi kırıcı

22 Haz 2015
111
0
Arkadaşlar bana tüm wifi kırıcıları yollarmısınız aslında evde bizimkini kullanıomda bayramda gezmeye gidecez ltfn bana çalışan bi kaç program yollayın şimdiden sağolun

x-Cod3

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
2,590
0
World
hocam peki şifreyi kırdıktan sonra şifreyi öğrenmenin bi yolu varmı windows 8 yada gösteren bi program varsa öğrenebilirmiyim saol bide link :RpS_thumbsup:
Bağlı olduğunuz ağ bağlantısına sağ tıklayın ve "Bağlantı özelliklerini görüntüle" sekmesine basın
Açılan pencerede "Güvenlik" sekmesinde şifrenin gizlenmiş olduğunu göreceksiniz."Karakterleri göster"e basarsanız gizlenmiş ağ güvenlik anahtarını görüntüleyebilirsiniz.

22 Haz 2015
111
0
Bağlı olduğunuz ağ bağlantısına sağ tıklayın ve "Bağlantı özelliklerini görüntüle" sekmesine basın
Açılan pencerede "Güvenlik" sekmesinde şifrenin gizlenmiş olduğunu göreceksiniz."Karakterleri göster"e basarsanız gizlenmiş ağ güvenlik anahtarını görüntüleyebilirsiniz.

tamda bulduğum anda söledin dostum ama yinede saol bi tek dumpper kullanımı kaldı :D

7 Tem 2007
9,549
89

RedHackNes

Kıdemli Üye
1 Tem 2015
3,344
15
Nereye...
Selamlar.
Wifi kırmak için jumpstart ve dummper programını öneririm.
Senin aradığın program bende.
Ağ ayarları şifreyi göstere falan gerek yok
Bu program sayesinde bilgisayara girilmiş tüm wifi şifreleri gösteren program var.
buyur ;
WiFi şifre bulucu

Edit:Bu programın bilgisayardaki şifreleri silen versiyonu ve daha buna benzer yüzlerce program var bende. istediğini atarım :RpS_smile:
Bir teşekkürü çok görmeyin :RpS_thumbsup:

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.