Mobil Wifi kırmanın etkili yolu

SAGII

Üye
5 Eki 2019
80
1
Mobile rootsuz ! Daha önce hiç bağlanmadınız herhangibi wifiyi superonline vb. Wifi ağlarini kırmanın etkili ve kesin yolu nedir teşekűrler.

Son düzenleme:

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
4
907
ZYZZ
Şeytani ikiz yöntemi ile kırabilirsin. Bu yöntem için çeşitli toollar var. Hedefi önce orijinal ağından koparıyor ve erişimine kapatıyor daha sonra ise ikiz bir fake ağ oluşturuyor tıpkı onun ağı ile aynı isimde. O da ağa giriş yaptığında sana şifreler düşüyor. Evil Twin, şeytani ikiz araştır derim.

SAGII

Üye
5 Eki 2019
80
1
Şeytani ikiz yöntemi ile kırabilirsin. Bu yöntem için çeşitli toollar var. Hedefi önce orijinal ağından koparıyor ve erişimine kapatıyor daha sonra ise ikiz bir fake ağ oluşturuyor tıpkı onun ağı ile aynı isimde. O da ağa giriş yaptığında sana şifreler düşüyor. Evil Twin, şeytani ikiz araştır derim.

Knka mobilim ve ikiz şeytanda noluyor d bilmiyorum ve yazmayi unutmuşum rootsuz telefonum

SAGII

Üye
5 Eki 2019
80
1
Merhaba,

wps pin saldırısı yapabilirsin ama sonuç alacağını sanmıyorum çünkü çoğu modemler bu saldırıdan etkilenmiyor. Onun haricinde şeytan ikizi saldırısında bulunabilirsin veya bir list oluşturup o şekilde saldırabilirsin.

bu konuyu inceleyin

https://www.turkhackteam.org/linux/1904061-seytani-ikiz-yontemi-wi-fi-kirmak.html

keyifli forumlar
Knka mobil yazmayi unutmuşum.

Mobile rootsuz ! Daha önce hiç bağlanmadınız herhangibi wifiyi superonline vb. Wifi ağlarini kırmanın etkili ve kesin yolu nedir teşekűrler.
Sanırım yardım edebilecek herhangibi birşey yok bunu kırmak içing wps pinleri denedim pek işe yaramıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

`AJAX

Katılımcı Üye
21 Haz 2019
398
7
Telefonla ne yazik ki wps harici pek etkili bir yol yok lakin bilgisayar bulabilirseniz evil twin yani şeytani ikiz saldırısını araştırmanızı öneririm iyi forumlar.

sky2222

Katılımcı Üye
17 Nis 2020
487
6
Threadripper
Wibr+ ile bruteforce atak yapabilirsiniz.
Nethunter kullanarak Termux ile Kali yükleyip deneyebilirsiniz , ama uyarayım , daha önce yapmadıysanız çok uğraştırıcı olabilir.
Rootsuz telefonlarda rootlu uygulamaları kullanmak için Slyfer hocamın vmos konusunu bırakıyorum: https://www.turkhackteam.org/google...lamalari-rootsuz-calistirma-vmos-kurulum.html

Not: Wifi kırmak son çıkan teknolojiler ile neredeyse mümkünsüz hale geldi.Kırmak istediğiniz wifi özelliklerine uygun olarak kırılma yöntemleri değişebilir.Her kes yapılamaz diyor , ama belki de şans eseri kırmak istediğiniz wifi wep ile şifrelenmiştir ve sadece bir kaç dakikanızı alacaktır.Ben bu iş üzerine 2 yılımı sarf ettim ve sonunda kabullendim ki, sahibinin bilinçli olması sonucunda bazı wifiler kırılamaz oluyor.Eğer elinizde bilgisayar olsa kolaylaşacaktır , ama kesin olarak kırarsınız diye bir şey yoktur.Bu arada internette "5 tl wifi kirma" gibi başlıklı site ve kişilerin oyunlarına sakın kanmayınız.Forumu araştırırsanız , wifi kırmak ile alakalı çok fazla konu bulabilirsiniz.

İYİ FORUMLAR.

sky2222

Katılımcı Üye
17 Nis 2020
487
6
Threadripper
İkiz şeytan(evil twin ve ya pixiedust) denilen saldırı(internetde ararsan termux için falan tool bulabilirsin) şifresini ele geçirmek istediğiniz ağın aynısını oluşturarak , kullanıcıyı ona bağlanmaya ikna etmektir.Şöyle:

1.Ağ tespit edilir ve bilgileri kopyalanır.
2.Aynı bilgilerle yeni bir ağ açılır.
3.Fake deauth(sahte paket gönderme) ile ağın kullanıcılarından biri ağdan koparılır.
4.Ne olduğunu anlamayan kişi wifi bölümünü açtığında aynı wifiden 2 tane olduğunu görür ve sizin ağınıza(muhtemel) bağlanmaya çalışır.
5.Yazdığı herhangi bir şifre ağa bağlanmasına yetecekdir , o da normal bir şekilde kendi ağının şifresini yazar.
6.Bu şifre şeytan ikizi tarafından size gönderilir ve siz de saldırıyı bitirirsiniz , artık ağ şifresi sizin elinizdedir.

Rootsuz telefondan yapabilirmisiniz bilmem , ama bilinç sağlamak için anlatmak istedim.

Suvarii

Yeni üye
27 Kas 2020
37
0
Merhaba,

Yukarıda forumdaki diğer arkadaşlarımızın da bahsettiği gibi wifi şifre kırma işlemleri eski zamanlarda ki kadar kolay değildir ama ben size birkaç konu başlığı gösteriyim( Mobil için Veteran7 Hocamızın konularını incelerseniz kendisinin yazdığı porgram mevcuttur ancak ben kırmaya çalıştığımda kıramadım rootsuz olduğu için telefonum.)

1. Wpa ve Wpa2 Tarzı Şifrelemeler;
Bu şifrelemeler şu an da en sağlam şifrelemelerdir. Kırmak istiyorsanız 2 yol vardır Kullanıcıları ağdan düşürürsünüz ardından handshake yakalayıp yakaladaığınız handshake üzerinden wordlist hazırlayıp saldırırsınız. Diğer yol ise arkadaşların da bahsettiği gibi Evil Twin Saldırısı ki ben bunu tavsiye ederim.

WEP tarzı şifrelemeler;
Bu tarz şifrelemeler biraz daha kolaylıkla kırılmaktadır. Kırmak için Etraftaki verileri takip edersiniz. Takip ettiğiniz veriler üzerinden de kullanacağınız script Şifreyi yakalamaya çalışır.

İyi Forumlar...

JİTEM

Senior Hunter
31 May 2020
1,609
3
427
KATO DAĞI

Merhaba Değerli Üye Sizin İçin 2 Adet Program Önerecegim Birisi

WPS WPA TESTER (YAKAMOZ HOCAMIZIN EDİTLEMİŞ OLDUGUNUN LİNKİNİDE AŞŞAGIDA BIRAKACAGIM)

Wifi Warden

Bu 2sini Kullanarak Wifi Şifrelerini Kırabilirsiniz

https://www.turkhackteam.org/google...pa-wps-tester-pro-surum-edit-yakamoz1319.html

İYİ ŞANSLAR :diablo

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,157
3
323
Merhabalar,

Telefonda açıkçası pekte yöntem bulunmamakta wps pin kodu deneyerek yani bruteforce yöntemi ile deneme yanılma şeklinde bağlantı sağlayabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.