Wifi Şifre Kırıcı-Wpa Wps Tester-PRO SÜRÜM- Edit Yakamoz1319

TheHackerist42

Yeni üye
22 Eki 2015
21
0
Dostum bi kaç tane denedimde kırmadı gibi bişey oldu sanırım yanlış yapıyorum diye tereddüt ettim bi açıklar mısın rica etsem ? :(

7 Tem 2007
9,549
89
Dostum bi kaç tane denedimde kırmadı gibi bişey oldu sanırım yanlış yapıyorum diye tereddüt ettim bi açıklar mısın rica etsem ? :(
Arkadaşın dediği gibi busybox yüklüyse ve kırılamadı uyarısı veriyorsa modem desteklemiyordur. Farklı modemlerde deneyin. Bazen 20 wifi denersin 1 tane bile kırmaz, bazen de 20 sini kırar. Tamamen modemin wps desteğine bağlı.

Blog adresimde bu konuyu alıntı yapabilir miyim sayın hocam?
Tabiki,benim açımdan sıkıntı yok, gerekli yerlerde imza mevcut zaten.

talyus

Kıdemli Üye
5 Ağu 2007
2,163
3
Diye Sorma
Wps ile alakali ise benim modem Airties wps yi girip denedim dogru pinde dahi kiramadi :) bu program eski modemlerde ise yarar yenilerde pek ise yaramiyor

Exploid

Katılımcı Üye
12 Şub 2016
871
0
wps ile alakalı açık olanları genelde kırıyor tabi bu hepsini kıracak anlamına gelmiyor genelde d smartları basit bir şekilde kırıyor iş görecek bir program

mykeep

Yeni üye
13 Şub 2016
8
0
onlarca root yöntenmi denedim hiçbir sonuç alamadım şu konuyu bi çözün agalar rica ediyorum.

7 Tem 2007
9,549
89
Programı nasıl kullanıcağımız hakkında biraz daha bilgi verir misin?
Kurulumu yaptıktan sonra ekranın sol üst köşesindeki yenile butonuna tıklayıp çıkan ağlardan birinin üzerine gelip, tıklatıldığında açılan ekranın en altında bulunan Connect Automatic Pin seçeneğine tıklanır. Kırılamadı yeni pin denensin mi sorusunua her seferinde Yes seçilir. Kırarsa şifreyi verir kıramazsa kıramadığını belirtir.

onlarca root yöntenmi denedim hiçbir sonuç alamadım şu konuyu bi çözün agalar rica ediyorum.
Cihaz marka modeli nedir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.