Wifi Şifre Kırıcı-Wpa Wps Tester-PRO SÜRÜM- Edit Yakamoz1319

7 Tem 2007
9,549
89
Teşekkürler
Kardeş telefonumu yukledim dosya açılmıyor diyor yardım edermisin
Pc den indirip kablo,bluetooth vs ile telefona atmayı dener misin. Telden indirince bazı cihazlarda hata verebiliyır
çalışıyormu hala
Çalışıyor
Hocam şifreler kırılmıyor cok denedim onerebilecegin bir sey varmi
Başka modemlerde denemekten başka care yok maalesef. Her modemde işe yaramıyor.

Son düzenleme:

n3g4t1v3

Yeni üye
15 May 2016
19
0
Program çalışıyor , wifileri kırıorum fakat kırdığım wifilerin orjinal şifresi gözükmüyor , kod halinde gözüküyor, o kodu farklı cihazdan denediğimdede girmiyor telefona özel gösteriyor sanırım orjinal şifreyi göstermesi için ne yapabilirim ?

7 Tem 2007
9,549
89
root gerektiriyor galiba ?
Android 5.++ üzeri cihazlarda root gerektirmiyor.
Program çalışıyor , wifileri kırıorum fakat kırdığım wifilerin orjinal şifresi gözükmüyor , kod halinde gözüküyor, o kodu farklı cihazdan denediğimdede girmiyor telefona özel gösteriyor sanırım orjinal şifreyi göstermesi için ne yapabilirim ?
Cihaz modelinden kaynaklı bi sorun ve maalesef çözümü yok. Sebebini de çözemedik. İlla şifreyi görmek istersen cihazda root varsa xposed modüllerini tavsiye ederim. WifiKeyWiev, wifipass vs. birkaç modül var bağlanılan ağların şifrelerini gösteriyor.
Teşekkürler calisiyor
Rica ederim

yuckfou

Yeni üye
6 Haz 2016
2
0
İndiriyorum apk olarak göremiyorum
Zip olarak indiriyor rar ile açıyorum yine apk yok nasıl yapacağız yardımcı olur musunuz?

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Taratura

Yeni üye
12 Haz 2016
7
0
Dostum bu program play storedeki ile ayni dimi yani senin programla bir tanesine baglandi eger satin alsam daha cok bulma ihtimali varmı? Birde telefonum rootsuz root atsam daha fazla bulma ihtimali varmi. Lg g3

Program için ayriyetten tesekkur ederim calisiyor ama sorularimida cevaplarsan sevinirm

7 Tem 2007
9,549
89
Dostum bu program play storedeki ile ayni dimi yani senin programla bir tanesine baglandi eger satin alsam daha cok bulma ihtimali varmı? Birde telefonum rootsuz root atsam daha fazla bulma ihtimali varmi. Lg g3

Program için ayriyetten tesekkur ederim calisiyor ama sorularimida cevaplarsan sevinirm
Play storede bulunan sürümün pro halinin editlenmiş şeklidir bu. Çalışma mantığı aynı, pro ya para vermeyelim diye pro hale getirildi. Satın almana gerek yok yani.
Rootsuz çalıştıysa başka işlem yapmana gerek yok. Cihazı rootlasan da extra özellik eklenmez. Kırılamayan modemler yine kırılmaz. Rootu, uygulamayı hiç çalıştıramayanlar için öneriyoruz.

Taratura

Yeni üye
12 Haz 2016
7
0
Teşekkürler dostum program gayet iyi çalışıyor.

zip indiren arkadaş total commander diye program var indir sonra o indirdiğin dosyayi bul isim degistir de sondaki zipi sil .apk yaz sonra tikla yükle oluyor.eğer dosya yoneticisinden uzantiyi degistirebiliyorsan total commandera gerek yok.sadece .zip yazani silip .apk yazman yetiyor

Son olarak kesinlikle sinayl gücü herseyi degistiriyor az once bir wifiye bağlanmadi telefon biraz daha yakina gittim sinyal artinca bağlandı bunu baz olarak islem yapilmali bence

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.