Wifi Şifre Kırıcı-Wpa Wps Tester-PRO SÜRÜM- Edit Yakamoz1319

ghosth4cker

Katılımcı Üye
30 Nis 2013
378
0
Brmmag.png

Şifreler bu şekilde görünüyor sebebi nedir?

LifeOverview

Uzman üye
24 Eyl 2016
1,408
1
-
Yeni Çözdüm Kurulumu Bilgisayardan İndirip dosyayı orada adlandırırsanız .apk yazsak bile telefonda ".apk.1" yazıyor bunu silip "1" kısmını öyle deniyoruz bende böyle oldu bu tür sorun olan arkadaşlar bu şekilde çözebilir
Rar Dosyası

BayanZalim

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
351
0
Kayseri
bilgisayara yükledigimiz dumper ler rast gele denk gelirse acıkları kırıyor süperonline haric de bu nasıl hepsini kırıyor onu anlamadım :D

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Link.tl li link paylasmak yasak kardesim duzelt yoksa ban yersin

Kardeşim şakamısın sen nerden fırladın ? Karşındaki kişi senden kat kat üstün bir yönetim.Emek olan konulara izin alınarak link kısaltma ekleniyo.Bizim izin aldığımız kişi konuyu açan kişi.Konusunda emek var 4 yeşilden 3 tanesini kırdı ellerine sağlık.Beğenemediysen indirme olay bu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.