Wifi Şifre Kırıcı-Wpa Wps Tester-PRO SÜRÜM- Edit Yakamoz1319

Warriot

Yeni üye
8 Ocak 2017
40
0
Dost şifreleri göremedikten sonra neye yarayacak bir de root atmak istemem ben.

7 Tem 2007
9,549
89
Şifreleri göstermek için root istiyor nasıl atabilirim
Cihaz modeline uygun root yöntemlerini araştırabilirsin.
Elinize sağlık süper program ama söyle bir hata var %100 modem açıgı olan wifiyi kırmak için tıklıyorum otomatik (no root ) diyor kırmıyor (tel rootlu ) ama manuel olarak tek tek o kodları denediğim zaman root seçeneğini seçtigim zaman saniyesinde kırıyor
Busybox u yükleyip deneyebilir misin
whatsapp plus upload edmişsin ?
Düzeltildi, teşekkürler
link kısaltmak yasak değilmiydi ?
Konu altında gerekli açıklama mevcut
ben indiremiyorum
Alternatif link eklendi.

h2k2n

Uzman üye
30 Ağu 2007
1,004
2
Pentagon
Ƴαĸαмoz1Յ1Գ;7629475' Alıntı:

Düzeltildi, teşekkürler

Alternatif link eklendi.

Busybox var usta direk rootsuz olarak işeme başlıyor otomatik kırmaya çalışınca

bycrypted

Katılımcı Üye
25 Haz 2015
262
1
Ƴαĸαмoz1Յ1Գ;7629475' Alıntı:

Düzeltildi, teşekkürler

Alternatif link eklendi.

açıklama felan mevcut ama linkleri kısaltmak yasaktır diye açıklama ve buna rağmen kısaltmışsın başkası olsa hemen ihbar ve uyarı verirdiniz ?

Fanexsx

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
502
1
Anadoludan
Adamlar indirmeden konuyu okumadan sırf post kasnak için eyvallah yazıyor kardeş linkleri güncelle linkler açıomıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.