Wifi şifre kırma %100 kesin çözüm

seyid93

Üye
6 Ağu 2012
106
1
MALATYA
Backtrack rs3 ve xiaopan şifre kırma sorularılarınız için bana ulaşabılırsınız arkadaşlar, iyi çalışmalar

wep - wpa - psk

en kolay çözülen sistemlerdir.

Son düzenleme:

hepter

Üye
5 Eki 2010
185
0
Türkiyede bir il
aynı şekilde bende ;).ayrıca bununla ilgili bir blogum vardı da vermicem.Wpa ,Wpa2 ,wep vs. farketmez dostum zaman varsa hepsi kırılır.çevremde çeken 12 ağın şifresini öğrenmek biraz oyaladı sadece.

Leqendy

Yeni üye
20 Ağu 2011
6
0
kardeş beinim çevremde 2,3 tane var onları hangi programla öğrenebilirim bi program önerirmisin acemiyim bu konuda teşekkürler

adem79

Yeni üye
30 Ağu 2009
5
0
seyid93 arkadaşım 48db anten gerçek 48db mi baba sen ne yaptın ve bu anteni hangi cihazla kullanıyorsun acces pointmi var usb adaptörmü ve wpa2 şifreleme sistemini nasıl kırarız bu konuda yardımcı olurmusun tşk

osmantata

Kıdemli Üye
1 Mar 2012
2,212
2
ben anten aldım üstünde backtrack3 uyumludur yazıyordu ne demek istedi anlamadımm:!))

daradewill

Üye
18 Tem 2013
76
0
MANİSA
Kardeş bana bu programların tam sürümlerinin linklerini verebilir misin_? Ben bir türlü bulamadım.Özele atarsan sevinirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.