Wifi Şifre Kırma

eyyaf

Katılımcı Üye
10 Eki 2010
895
0
Kütahya
Merhaba THT ailesi, şehir dışında üniversite okuyorum ramazan ayında ailemin yanındayım ve evde wifi yok yakınlarda çeken 1-2 wifi var fakat şifrelerinib bilmiyorum dumper ile kırmayı deneyecektim ama XP de çalışmıyor arama yapmadı, çalışır durumda olan root lu rootsuz android wifi şifre kırıcı veya XP de kullanabilecegim başka bir wifi şifre kırıcı söyleyebilirmisiniz?

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
http://www.turkhackteam.org/google-android/1342844-kiramadiginiz-wi-fi-kalmasin.html

Az önce bi hocamız bu konuda 2 adet program paylaşmış. Yardımcı olur inşallah.

Merhaba THT ailesi, şehir dışında üniversite okuyorum ramazan ayında ailemin yanındayım ve evde wifi yok yakınlarda çeken 1-2 wifi var fakat şifrelerinib bilmiyorum dumper ile kırmayı deneyecektim ama XP de çalışmıyor arama yapmadı, çalışır durumda olan root lu rootsuz android wifi şifre kırıcı veya XP de kullanabilecegim başka bir wifi şifre kırıcı söyleyebilirmisiniz?

Öncelikle bu önerdiğiniz uygulamalardan pek verimli sonuç alma ihtinaliniz yok.O iki uygulama ile çok az wifi kırıldığı bilinen bişey.Ayrıca o iki uygulamada rootsuz çalışmaktadır.
Peki şimdi geldik mobilden nasıl kırarız...
Öncelikle cihazının rootlu olması lazım.Sonra cihazına eofi wpa wps tester pro uygulamasını indirmen lazım.Google android kategorimizde yakamoz 1319 un editlediği sürüm var,ordan ulaşabilirsin,konu zaten sabitlenmiş...
Gelelim başka nasıl kırılır...
aircrack yöntemi var...bunu google a bcmon diye arataak bulabilirsin ama bu bcmon tüm cihazlarda çalışmıyor,telefonunun desteklemesi lazım...ayrıca busa rootla çalışır...
Ayrıca telefonuna busybox yüklersen alabileceğin olumlu sonuç artabilir...

Android üzerinde en bilinen yöntemler bunlar,başka yöntemler çok yok ve çok işe yaramıyorlar
ama bilgisayarına kali linux yüklersen %100 kırılır diyenler var,linux u da dene derim

DeadSound1

Katılımcı Üye
2 Nis 2016
393
0
Geliyorsun
Kardeşim bu programlar boş anca wps açığı bulunan wifilerin şifresini alabiliyor.
Gerçekten kıramk istiyorsan linux ortamında denemen lazım bi de kesin diye bişe yok.
Ama şifreyi bulma olasılığın daha yüksek.

ByFare

Üye
21 May 2016
64
0
Kali Linux,Backtrack gibi işletim sistemlerinde çok kolay bir şekilde hackleye bilirsin.

Kardeşim uzmanları için herhalde bi kaç dk bile sürmüyordur ama bizim gibi acemilerin çok uğraşması lazım internette hep adaptörlü olanlara yönelik kırma programları var adaptörsüz kali linux wi-fi kırma varsa link atabilir misin?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.