wifi şifresi kırma program hakkında

3 Eki 2015
235
0
arkadaşlar çok kez konu açılmış bilginiz olsun dünde soranlar oldu bactrack ile de kırılabiliyor
herkes bilgidiği program yönetimini yazssın kitliyelim konuyu soran olursa forumdan baksın
yeni gelen kardeslerım
backtrack ile şifre kırılıp internette gizlenebiliniyor

Nacerme4

Üye
6 Tem 2015
158
0
Karabük
Bakın kardeşlerim bu wifi falan filan kırma konusunda ben bilgiyi veriyim kapansın bu konu çünkü yaklaşık 50 ye yakın wifi kırdım kah canım sıkıldı kıldım kah lazım oldu kırdım ama kırdım öncelikle wifi benim bildigim ve kesin sonuç aldıgım üzere 2 şekilde kırılıyor 1. Yöntem eger ki windows işletim sistemi üzerinde kırma işlemi gerçekleştiricekseniz dumperr programını indirip kullanacaksınız başka yolu yok diger 2. Yöntem ise internetten wifislax işletim sistemini indirip bilgisayarınıza boot luyorsunuz ondan sonra ordan ya direk kırma işlemine başlıyorsunuz yada handshake yoluyla kırmaya çalışıyorsunuz bakınnnnnnnn dikkaatttt wifislax le kırarken sizden ala wordlist istemicek unutmayın birçok kırma yönteminde ister ama bunda istemicektir egerki wifislax te direk kırma yönetimiyle kırarsanız uzun sürebilir artık o şifrenin zorluguna göre ama asla wordlist istemez wifislax le diger bir kırma yöntemide handshake demiştik peki nedir bu handshake kırmak istediginiz wifi agına baglı olan cihazların baglantısını hemen kopartır ve onların web sayfasında bir arayüz açar onlar o arayüze modem şifrelerini yazarak internete baglanır çünkü açılan arayüz onlara onu tarif eder ve onlarda şifreyi girip internete baglandıklarında şifre otomatikmen sizin sayfaya düşer wifislax diye aratır kullanımıda ordan çıkar kardeşlerim bu 2 yöntem saglam yöntemler taibiki en saglmı wifislax dumperr da kırar ama kıramadıgı modemler oluyor çünkü windows üzerinde ne kadar kırabilirsiniz ki bir wifi yi dimi :d ama kıramadıgı bir modemi güncelleme aldıktan sonra tekrar deneyin bu sefer kırabilir dumperr :d

Nacerme4

Üye
6 Tem 2015
158
0
Karabük
https://yadi.sk/d/i8Jd3Z0leh8vS bu linkten isteyen Dumperr programının linkini indirebilir unutmayın WinCap yüklü olması gerekiyor ve indirdiginiz dosyadan Jumpstart ın kurulumunu yaptıktan sonra sadece Dumperr.exe yi masaüstüne atın ordan açın Dumperr ı ve hemen yukardan update yapın son sürümünün V8.0 olması lazım diye biliyorum daha üst sürümü varsa ne güzel :D hatayla karşılaşırsanız burdan yazın çözelim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.