Wifi ye bağlı güvenlik kamerası nasıl izlenir?

8 May 2020
239
9
Kiraya verdiğimiz dükkana güvenlik kamerası takıldı dükkanda olan adam bizim wifi ye bağladı merak ettimde bende izleyebilir miyim?

'Seth

Uzman üye
22 Haz 2019
1,457
786
root
Kuran kişi mutlaka modem arayüzünden port açmıştır ordan kameranın ip adresini bul web tarayıcısına ipadresi: portnumarası şeklinde yaz şifresizse izlersin

ZVkill3r

Katılımcı Üye
16 Tem 2019
487
50
bilgisayarda angry ip scanner veya telefonda fing gibi uygulamalarla ip taraması yap. küçük bir ağ olduğu için kameraları kolaylıkla tespit edebilirsin. tespit ettiğin kameraya da port taraması yaparsın. tarayıcı destekliyorsa url çubuğuna ip: port şeklinde gir olmuyorsa uygulaması vs vardır onu indir.

La_Liga

Yeni üye
14 Kas 2022
8
0
bulamadım ya

scgabe4.jpg
Kendi ip adrsinizi de göstermişsiniz.
Bu arada neden Tinkercad kullanıyorsunuz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

lolsec

Katılımcı Üye
21 Kas 2022
496
363
yapamazsın.
yaptığın şey legal değil illegal birşey kiracın fark ederse mahkemeye kadar gider böyle mahrem şeylerle fazla ilgilenmeyin sizin için kötü sonuçlar doğurabilir.

8 May 2020
239
9
bilgisayarda angry ip scanner veya telefonda fing gibi uygulamalarla ip taraması yap. küçük bir ağ olduğu için kameraları kolaylıkla tespit edebilirsin. tespit ettiğin kameraya da port taraması yaparsın. tarayıcı destekliyorsa url çubuğuna ip: port şeklinde gir olmuyorsa uygulaması vs vardır onu indir.
hocam yaptım wifide router bağlanmış sanırım kamerada ona bağlı bilmiyom hiç router kullanmadım

ZVkill3r

Katılımcı Üye
16 Tem 2019
487
50
router bağlı olsa da bulunur. benim okulda 2 adet router var ve güvenlik kameralarını izleyebiliyorum.(1. router öğretmen cihazları için, 2. router da kameralar için)

8 May 2020
239
9
router bağlı olsa da bulunur. benim okulda 2 adet router var ve güvenlik kameralarını izleyebiliyorum.(1. router öğretmen cihazları için, 2. router da kameralar için)
Hocam 1 Router, 2 Televizyon, 2 Telefon ve 1 Bilgisayar görünüyor

yurttada olur mu acaba

Klaxxon

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
774
783
kendi modem ip ne bir nmap yap çıkan ip leri incele hangisi kameraya ait ise ip sini url kısmına yaz büyük ihtimal login paneli çıkacak sonra kamera markasının default şifrelerine bak login olmayı dene eğer default ise girecektir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.