Wifi ye Bağlı Olan Kullanıcıları Hackleme ANDROİD // Türkçe Dsploit

7 Tem 2007
9,549
89
Rütben büyük oyüzden öyle söyledim ;)
Ama nedense evde babmında abiminde telefonuna programdaki tüm özellikleri denedim ve sonuç hüsran :(

Dsploit zanti olarak değişti. Ingilizce ama. Aynı fonksiyonlar suan çalışıyor. Zanti kullanmanı tavsiye ederim. Aksama doğru resimlerle detaylı bi anlatım yapıp konu açacağım

7 Tem 2007
9,549
89
Hocam dsploit te modemin ya da birden fazla kişinin internetini aynı anda kesebiliyormuyuz?
denedim ama net bir sonuç alamadım.
Kesilebiliyor evet. Hedef olarak direkt modemi seçmemiz gerekiyor. Eğer olmazsa wifikill kullanabilirsin. Daha stabil. Sadece net kesmeye yarıyor ama hakkını vererek sağlam yapıyor...

7 Tem 2007
9,549
89
Hocam peki sadece kendime net vermek istesem hangi programı önerirsin?
Yine aynı şeyi öneririm. Wifikill :)
Aynı modemi 3-5 kişi kullandığım dönemler net ağırlaştığında programı açıp Grab all > Kill dediğimde kendi telefonun hariç hepsini kesebiliyor. Pc içinse, yerel ip yi öğren kendi pc nin. O hariç diğerlerine kill yaparsan istediğin olur ;)

kavlama

Üye
25 Ocak 2016
97
0
Yine aynı şeyi öneririm. Wifikill :)
Aynı modemi 3-5 kişi kullandığım dönemler net ağırlaştığında programı açıp Grab all > Kill dediğimde kendi telefonun hariç hepsini kesebiliyor. Pc içinse, yerel ip yi öğren kendi pc nin. O hariç diğerlerine kill yaparsan istediğin olur ;)

Eyvallah:mml

Defalt

Yeni üye
11 Ara 2015
41
0
Kardeş bende dsploit çalışıyor. rootu busyboxu falan sağlam bi tablette çalıştırıyorum. aynı ağa bağlı olan kendi bilgisayarımı ne dsploit ne de zanti görmüyor. eskiden görüyordu. Ama son zamanlarda ne yaptıysam her 2 programda göremiyor. o bilgisayara mutlaka erişebilmem lazım dsploit üzerinden. Yardımcı olursan çok sevinirim.

eyupal

Üye
7 Mar 2016
236
0
✎ (•̪●)E.Y.U.P™ ℡❣ ❣ ❣ ❣
onceklikle turk hack team ailesine hosgeldIniz
Ellerine saglik

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.