Wifide ünlem var ve bağlantı gelmiyor

Hsnsfk

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
714
0
evet arkadaşlar birkaç ay önce bilgisayarcıdan bilgisayarımı aldım wifi sorunluydu ünlem vardı kablo ile kullanıyorum şuanda wifiyi düzeltmek için intel wifi set yüklüyorum sizce sorun nedir neden bağlanmıyor..

tokikolik

Uzman üye
16 Mar 2017
1,419
4
İstanbul
evet arkadaşlar birkaç ay önce bilgisayarcıdan bilgisayarımı aldım wifi sorunluydu ünlem vardı kablo ile kullanıyorum şuanda wifiyi düzeltmek için intel wifi set yüklüyorum sizce sorun nedir neden bağlanmıyor..

sağ alt taki ağ kısmına sağ tıkla ağ paylaşım merkezine gir
soldan bağdaştırıcı ayarlarına bas
kullanduığın bağlantıya sağ tıkla devre dışı bırak de
tekar etkinleştir sağ tıklayarak

piyanci42

Uzman üye
21 Nis 2015
1,437
1
Atmosfer
hocam oncelikle sorun tanılayı kullan daha sonra güncel driver yıne olmadı ise güvnlik duvarı yada programları kontrol et ve son olarak modemden mac adresine bi işlem yapılmış mı kontrol et

TheUserTM

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
646
0
İzmir
Aynı sorun bendede vardı CMD'yi yönetici olarak çalıştırın ve sırasıyla şu komutları girin:

netsh int ip reset c:\resetlog.txt
netsh winsock reset
ipconfig /flushdns

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.