WifiKill Pro Apk v2.3.2 Android Wifi Hack İndir (Root)

Gfbbk

Katılımcı Üye
6 Şub 2015
699
0
Valhalla
wifikill-pro.png

WifiKill Pro Android uygulaması Bağlandığınız Wifi ağındaki interneti sadece siz kullanabilir diğer kullanıcılar için interneti erişime kapatabilirsiniz, Biliyorsunuz ki birçok kişi tek bir wifi ağına yüklenince internet oldukca zayıflar sizde bağlı olduğunuz agdaki diğer tüm kullanıcıları engelleyerek sadece internetin tadına siz bakabilirsiniz.

wifikill.png

Not:Uygulamayı kullanabilmeniz için cihazınız Root'lu olmalıdır.

İndir

Teouique

Katılımcı Üye
7 Kas 2015
744
0
Kullanacak arkadaşlara duyurayım kullanımı illegaldir.Riske girilecek yerlerde denemeyin , ancak ögrenci evi vb. yerlerde baya kullanışlı program :D

bigboy01

Üye
14 Ağu 2009
167
0
daha önce kullandığım epey sağlam bir program cafe veya spor salonunda çok kez milleti ayaklandırmışımdır internet yok şikayetiyle :D

SafKur

Yeni üye
25 Ara 2015
32
0
lan asakın indirmeyin

uzun 2 -3 saat boyunca kullandım 190 a yakın wifi ye bağlanan kişiyi erişimini engelledim fakat tabletin anakartı yandı sakın garantiden yeni geldi :D vede benim şansım rootlu idi tablet ama ankart yandıgı için yeni anakart takıldı rootlu oldugu belli olmadı rootu kaldırmak için bir yontem olabilir bu işe yarıyo yani ama indirmeyin derim

Gfbbk

Katılımcı Üye
6 Şub 2015
699
0
Valhalla
uzun 2 -3 saat boyunca kullandım 190 a yakın wifi ye bağlanan kişiyi erişimini engelledim fakat tabletin anakartı yandı sakın garantiden yeni geldi :D vede benim şansım rootlu idi tablet ama ankart yandıgı için yeni anakart takıldı rootlu oldugu belli olmadı rootu kaldırmak için bir yontem olabilir bu işe yarıyo yani ama indirmeyin derim

Ne diyeyim geçmiş olsun kardeşim :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.