Çözüldü wifimi kırdılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

G emin

Yeni üye
25 Mar 2018
35
0
Wifiyi kıranı xerosploitle wifimden attım ama kalıcı bi çözüm lazım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Justredhack

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
382
0
hocam şimdi kırdıgına göre modem eski yani 4 senedir felan var belliki
güvenlik için müşteri hizmetlerini ara bence
kurtulamazsın bizim komşu var değişiyor her dakika her dakika gene kırıyorlar

anonuser23532

Kıdemli Üye
9 Ara 2017
2,602
12
Çalıştır > cmd > "ipconfig" > Default Gateway Yazan Yeri Bulun 192.xxx.x.x Gibi Birşey Yazar Onu Arama Motorunda Aratın Ve WPS yi Etkisiz Hale Getirin.

alemdar2002

Kıdemli Üye
8 Eki 2013
2,054
4
Dünya
Modeminizin Arayüzüne Girerek Şifrenizi Güçlü Bir Şifre İle Değiştirmeniz Durumunda Böyle Olaylar Yaşamayacaksınızdır. Şifrenizi 123456 Vs. Koymayın Lütfen

G emin

Yeni üye
25 Mar 2018
35
0
güvenlik zayıf yine kırıyorlar

acaba otomatik engellemek için program biliyormusunuz

çok sağol

wps etkisiz hale getirdim sağol

Moderatör tarafında düzenlendi:

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
126
3
xD
Şifreyi Değiştir Diyenlere Söyliyorum; Modem Zayıfsa Şifre Değiştirilse Bile Kırılma İhtimali Yok Olmaz. En Sağlamı Müşteri Hizmetlileri.

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Wifiyi kıranı xerosploitle wifimden attım ama kalıcı bi çözüm lazım

Merhaba değerli üyemiz, sizin modemin wps özelliği açık yani bu wps dediğimiz şey modemin pin'i oluyor şifre kırma programlarıda bu pin'i kırabiliyor.Onun için wps özelliğini devredışı bırakın ve şifreyi uzun haneli yapın, sorun çözülecektir.Saygılarımla

Red7

Üye
26 Mar 2018
75
0
Modem arayüzüne girip whitelist e internetinizi paylasmak istediginiz kisilerin mac adreslerini eklerseniz whitelist disindaki kimse (wps acigindan yararlanarak sifrenizi kirsalar bile) veri akisi saglayamaz.

Ayrica modem arayuz sifrenizi degistirmeyi unutmayin.

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Konu içeriği incelemiş olup sorunun çözüldüğüne kaanat getirilmiş ve daha fazla post kasılmasını önlemek,sorunu yaşayan diğer üyelerimizin arama yaptıklarında daha kolay bulması için konu kilitlenip "çözüldü" ibaresi eklenmiştir.

Eğer konu sahibinin sorunu devam ediyorsa özel mesaj ile belirtebilir konunun açılmasını rica edebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.