Wifislax kali linux linset sahte ağ bağlantı problemi

yunusmogulkoc

Yeni üye
8 Şub 2015
4
0
Arkadaşlar linset kullanıyorum herşey tamam sahte ağ oluşturuyor sahte ağa baglanamiyorum kendi modelinde deniyor başkalarında deniyom olmuyor asus036h wireless adaptör yardımcı olun teşekkürler

BufGix

Uzman üye
7 Ağu 2015
1,089
2
Phobos/Space
Linset ataği (evil twin attack) bir sosyal mühendislik saldırısı olduğu için %100 olacak diye bir şey yok olmama nedenleri söyle sıralanabilir :

1- Attacker machinenin yaydığı wirless kurbanın cihazına kadar ulaşmıyordur.
2- Https sitelerine girmeye calısıyordur ve dnspoof yönlerndiremiyordur.
3- Kurban ne yaptığını anlamştır.

http://www.turkhackteam.org/network...n-iyi-wifi-hack-programi-resimli-anlatim.html

birde bunu kullanabilirsin Linset e gire bir tık daha iyi.

Son düzenleme:
K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
dediniz sürümü denedim gene aynı sıkıntı sahte modemi oluşturuyo sahte modeme baglanmayı denıyorum baglanıyo sonra hemen atıyo tesekkurler

yunusmogulkoc

Yeni üye
8 Şub 2015
4
0
dediklerinizi uygulamadim ama sorun hala ayni olusturudugum sahte aga hicbirsekilde baglanamiyorum adaptorun dibinde olmama ragmen kendi agima deniyorum baska aga deniyorum baglanamiyorum

yamibakura

Üye
3 Haz 2017
246
0
Kardeşim adam şifreyi yazmazsa sen bağlansan ne bağlanmasan ne :) adam fake ağa tıklayıp şifreyi yazacak ki şifre senin ekrana gelsin. Sonra şifreyi girdikten sonra orjinal ağa bağlanırsın zaten

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.