wifislax linux

deadking21

Üye
24 Nis 2016
230
0
Istanbul
Selamın aleyküm beyler ben birkaç ay önce sanal pc ye wifislax kurdum ama wifi kartımı görmedi sanırım flasha boot etmem gerekiyor bunu nasıl yapabilirim ayrıntılı anlatabilirmisiniz?
Teşekkürler.
Dipnot:git video izle diyecekler için yazıyorum internet çok az kaldı.

31 Ocak 2015
199
0
Malzemeler:

1 adet flash bellek

rufus adlı bir program(Rufus İndir - Gezginler buradan indirebilirsin 932 kb)

büyük ihtimalle ayarlar böyledir ama değilse böyle yapın

gösterilen yere bas

işletim sistemini seç ve aç

başlata bas olay bu kadar bundan sonra bilgisayara flash takılı kalsın yeniden başlat bilgisayarı ve açılırken boot kısmından flashla wifislaxı başlat (boot kısmını açmak için hangi tuşa basacağını bilmiyorsan f2
f8 f12 f9 tuşlarını dene) kolay gelsin iyi forumlar :)

Son düzenleme:

TCBordoBereliler

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
471
0
Malzemeler:

1 adet flash bellek

rufus adlı bir program(Rufus İndir - Gezginler buradan indirebilirsin 932 kb)

büyük ihtimalle ayarlar böyledir ama değilse böyle yapın

gösterilen yere bas

işletim sistemini seç ve aç

başlata bas olay bu kadar bundan sonra bilgisayara flash takılı kalsın yeniden başlat bilgisayarı ve açılırken boot kısmından flashla wifislaxı başlat (boot kısmını açmak için hangi tuşa basacağını bilmiyorsan f2
f8 f12 f9 tuşlarını dene) kolay gelsin iyi forumlar :)

rufus yerine unetbootin de kullanabilirsin .
rufusu kullandığın zaman internetten -yanlış hatırlamıyorsam- birkaç dosya indirmek zorunda kalıyordu ama boyutu kuçuk dosyalar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.