Wifi'ye bağlıyım modem arayüzüne nasıl girebilirim?

alperfb18

Uzman üye
27 Şub 2016
1,796
0
London
Arkadaşlar öğrenci apartı ve internet aşırı derece kasıyor.Wifiye bağlıyım sistem şöyle 2 wifi var 2 tane ise dağıtıcı var ben dağıtıcıya bağlıyım 192.168.2.1 ' e giriyorum ama kullanıcı adı ve şifreyi bilmiyorum nasıl girebilirim.Program tarzı birşey var mı?

0x762

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2016
38,343
35
Modem adı sayfanın köşesinde bir yerde yazar . onu googleda arat default admin şifresini bulursun fakat değiştirilmiş olma ihtimali var.
Genelde; admin admin ,admin ttnet,admin vodafone gibi olur.

mfk06

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
903
6
The World
Arkadaşlar öğrenci apartı ve internet aşırı derece kasıyor.Wifiye bağlıyım sistem şöyle 2 wifi var 2 tane ise dağıtıcı var ben dağıtıcıya bağlıyım 192.168.2.1 ' e giriyorum ama kullanıcı adı ve şifreyi bilmiyorum nasıl girebilirim.Program tarzı birşey var mı?

Değerli Alper Genellikle Apartlarda Dağıtıcı Şifresi Yurtların Telefon Numarası Oluyor.

Yani Herkes Tahmin Edip Bağlana Bilir Sen Wifi Kasıyor Dersen zAnti Gİbi Diğer Kullanıcıları Kulanımına Kapatabilirsin.

Eğer Telefonun İos Yada Rootsuzsa Modem Arayüzünde Hangi Markaya Yada Sağlayıcıya Aitse

Örn : Ttnet Ele Alalım... kullanıcı adı :admin şlfre admin olabilir bunları sitelerden bilgi toplayarak deneye bilirsin

İyi Forumlar Problemin Çözülmüştür Sanırım

Excision

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
255
0
Merhaba, android ve rootlu cihazınız var ise Netcut adlı programı indirirek istediğiniz kişinin internetini veya toplu olarak bağlı olan herkesin internetini erişime kapatabilirsiniz. (Okulda hotspot ağı ile oynadığımız bir oyunda beni oyuna almayan arkadaşlarıma yaptığım bir şaka ile internetlerini kesip oyun oynatmazdım onlara xD)

mfk06

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
903
6
The World
Merhaba, android ve rootlu cihazınız var ise Netcut adlı programı indirirek istediğiniz kişinin internetini veya toplu olarak bağlı olan herkesin internetini erişime kapatabilirsiniz. (Okulda hotspot ağı ile oynadığımız bir oyunda beni oyuna almayan arkadaşlarıma yaptığım bir şaka ile internetlerini kesip oyun oynatmazdım onlara xD)

Asteğmemin Dediği Gibi Fazla Userden De Olabilir Dediği Programı Tavsiye Edebilirim

alperfb18

Uzman üye
27 Şub 2016
1,796
0
London

iyiymiş :D ama ben rootu sevmiyorum anca iphone da jailbreak :D

Şifre : 1234 'de olabilir bilginiz olsun .

basit şifreleri denedim arkadaşlar

16 Mar 2017
93
0
Wifi kill de işini görür. İnternet bağlantısını kesmek için. İşin güzel tarafı internete bağlanabiliyorlar fakat erişimleri olmuyo. Bu programla sadece kablosuz bağlananları değil kablo ile bağlananların da erişimini engelleyebilirsin. Bu arada bende okulda yaptım 140 kişiyi attım linç edilecektim. :D Okulda denememeni öneririm.

alperfb18

Uzman üye
27 Şub 2016
1,796
0
London
Wifi kill de işini görür. İnternet bağlantısını kesmek için. İşin güzel tarafı internete bağlanabiliyorlar fakat erişimleri olmuyo. Bu programla sadece kablosuz bağlananları değil kablo ile bağlananların da erişimini engelleyebilirsin. Bu arada bende okulda yaptım 140 kişiyi attım linç edilecektim. :D Okulda denememeni öneririm.

:) denerim ama o kadar etkisi olmuyor jailbreakli telefonda kullandım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.