win 10 dan win7 format atamıyorum.

ceko21

Katılımcı Üye
3 Tem 2014
404
0
Herkese Selamın Aleyküm.
Arkadaşlar ben yeni bir kasa topladım. kasaya direk forudan bulduğum bi win 10 flashla yükledim ama win 10 32 bitmiş bunu yükledikten sonra farkettim 64 bit yapamıyorum bende 64 bit win7 yükliyim diyorum flasha attım şimdi yükle butonuna basıyorum böyle hatalar alıyorum bi yardım edebilirmisiniz. şimdiden yardım edenden etmiyenden allah razı olsun.

88ff671d1c158073da71ee0f0d6acf32.jpg

04d552f45ff881b061eb1d4be86f2bdc.jpg

Not: Resimleri internetten buldum Fakat aynı hataları alıyorum.

Prometh

Katılımcı Üye
9 Nis 2013
845
0
Yalova
Herkese Selamın Aleyküm.
Arkadaşlar ben yeni bir kasa topladım. kasaya direk forudan bulduğum bi win 10 flashla yükledim ama win 10 32 bitmiş bunu yükledikten sonra farkettim 64 bit yapamıyorum bende 64 bit win7 yükliyim diyorum flasha attım şimdi yükle butonuna basıyorum böyle hatalar alıyorum bi yardım edebilirmisiniz. şimdiden yardım edenden etmiyenden allah razı olsun.

88ff671d1c158073da71ee0f0d6acf32.jpg

04d552f45ff881b061eb1d4be86f2bdc.jpg

Not: Resimleri internetten buldum Fakat aynı hataları alıyorum.

Kardeşim bilgisayar usb'yi görmüyor . Boot etmek ilgili bir sorun olabilir mi acaba ?
Usb taktığın soket 3.0 olabilir yada usb portunda arızada olabilir .

Windows'un kendi boot programı var onun ile bootlayıp tekrar format deneyebilirsin en son çözüm olarak .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.