Çözüldü Win 10a Win 8 yükleme pcyi hızlandırırmı

grscandra

Katılımcı Üye
22 May 2020
313
3
C:\ADOBE
merhaba öncelikle win 10'u pc de kasa kasa kullanıyorum acaba win 10u silip kalli veya win 8.1 yüklesem hızlanırmı oyunlar için değil normal kullanımda hızlanırmı

lütfen cevap verebilirmisiniz önemli ve acil bir konu :) :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Lockinger8

Üye
27 Kas 2020
91
0
/root
kali yüklesen baya hızlanır 8 e döneresen fark eder ama cok az tavsıyem kalı
Linux, hızlı ve sorunsuz olma konusunda bir üne sahipken, Windows 10'un zaman içinde yavaşladığı ve yavaşladığı bilinmektedir. Linux, modern bir masaüstü ortamı ve işletim sisteminin nitelikleri ile birlikte Windows 8.1 ve Windows 10'dan daha hızlı çalışır, windows eski donanımlarda yavaştır

Son düzenleme:

tpilgogcrke

Yeni üye
10 Ara 2020
10
0
Windows 8'e geçersen Windows 10'a göre hızlanır ama fazla bir şey fark etmez. Arkadaşın da dediği gibi Kali yüklersen bayağı bi hızlanır hatta isteğe bağlı Linux Mint'i dual boot olarak kurabilirsin.

JİTEM

Senior Hunter
31 May 2020
1,606
3
424
KATO DAĞI
merhaba öncelikle win 10'u pc de kasa kasa kullanıyorum acaba win 10u silip kalli veya win 8.1 yüklesem hızlanırmı oyunlar için değil normal kullanımda hızlanırmı

lütfen cevap verebilirmisiniz önemli ve acil bir konu :) :D[/QUOTE]

Merhaba Değerli Üye Eğer Kali Linux Kurarsanız Oyun Ve Benzeri Uygulamaları İndiremezsiniz Ama Windwos 8 Dönerseniz Biraz Hızlanabilir.

grscandra

Katılımcı Üye
22 May 2020
313
3
kali yüklesen baya hızlanır 8 e döneresen fark eder ama cok az tavsıyem kalı

lütfen cevap verebilirmisiniz önemli ve acil bir konu :) :D[/QUOTE]

Merhaba Değerli Üye Eğer Kali Linux Kurarsanız Oyun Ve Benzeri Uygulamaları İndiremezsiniz Ama Windwos 8 Dönerseniz Biraz Hızlanabilir.

Windows 8'e geçersen Windows 10'a göre hızlanır ama fazla bir şey fark etmez. Arkadaşın da dediği gibi Kali yüklersen bayağı bi hızlanır hatta isteğe bağlı Linux Mint'i dual boot olarak kurabilirsin.

Cevaplarınız İçin Teşekkürler :)

Memati'

Basın&Medya Direktörü
7 Nis 2020
2,281
1
3,495
Merhaba, Windows 8.1, 8, 7 gibi işletim sistemlerinin arkaplanda çalışan uygulama sayısı az olduğu için sisteminiz daha ferah çalışacaktır. Eğer sisteminiz çok yoruluyor ise 8.1 tavsiyemdir.

İyi forumlar.

`AJAX

Katılımcı Üye
21 Haz 2019
398
7
Tabi ki Windows 8`e göre bir hızlanma olur,ama linux daha iyi bir performans verir lakin ne yapmak istediğinizde bir düşünün yinede en kötü Windows 8`e geçebilirsiniz iyi forumlar.

grscandra

Katılımcı Üye
22 May 2020
313
3
Hızlanır ama tavsiye etmem win10 ile yapabileceğin çoğu şeyi win8 de yapamazsın bence kalsın ama yine de sen bilirsin dostum.

Merhaba, Windows 8.1, 8, 7 gibi işletim sistemlerinin arkaplanda çalışan uygulama sayısı az olduğu için sisteminiz daha ferah çalışacaktır. Eğer sisteminiz çok yoruluyor ise 8.1 tavsiyemdir.

İyi forumlar.

Tabi ki Windows 8`e göre bir hızlanma olur,ama linux daha iyi bir performans verir lakin ne yapmak istediğinizde bir düşünün yinede en kötü Windows 8`e geçebilirsiniz iyi forumlar.

Gözle görülür bir performans artışı sağlayacaktır.

yazılım değiştirebilirsin, yani bencede kali linux a geçebilirsin...

Hepinize Teşekkürler çoğunluk tavsiyesi ile kalliye geçme kararı aldım iyi forumlar dilerim

Fazla bir değişiklik olmaz ama kali linux yada linux mint indirirsen olabilir. Yani olabilir derken hizlanir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.