Win 7 YARDIM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

homespun

Uzman üye
15 Şub 2011
1,366
0
Adanaspor
EEee Tamam arkadaş'ta zaten Ultimate yüklemiş ??
Bir baksın Ekran Kartı'na benim bildiğim 128 Mb felan ise desteklemiyor.
En az 256 mb ve Pixel shader 2.0 istiyordu herhalde :)

homespun

Uzman üye
15 Şub 2011
1,366
0
Adanaspor
Başlat > Çalıştır > dxdiag yaz.
ordan bi ekran gelir evet diyeceksin
sonra üstte ekran sekmesi var oraya tıklayıp ekran kartının özelliklerini markası modelini görebilirsin.
yanlız Pixel shader'i yazmaz sen modelini Google amcada ara Google'den bak özelliklerine ;)

homespun

Uzman üye
15 Şub 2011
1,366
0
Adanaspor
1 gigahertz (GHz) 32-bit (x86) veya 64-bit (x64) işlemci
1 gigabyte (GB) rassal erişim belleği (RAM)
128 megabayt (MB) grafik kartı
Pixel Shader 2.0
Vista'da Aero'un sistem gereksinimi ama Win7'de daha yüksek olması gerek o yüzden olmuyor olabilir.

homespun

Uzman üye
15 Şub 2011
1,366
0
Adanaspor
Ekran kartın yüklü fakat otomatik o düzene geçmemiş ise kaldırmamasındandır.
ben dün yükledim Win7 Ultimate Ekran kartının sürücüsünü yükledim Hemen pencereler felan şeffaf oldu :)
işine yaradıysa teşekkür butonuna basman yeterlidir :)

devekovan

Yeni üye
12 Şub 2011
40
0
Ekran kartın yüklü fakat otomatik o düzene geçmemiş ise kaldırmamasındandır.
ben dün yükledim Win7 Ultimate Ekran kartının sürücüsünü yükledim Hemen pencereler felan şeffaf oldu :)
işine yaradıysa teşekkür butonuna basman yeterlidir :)
Sdaece Deneme Eset Var Baska Hic Pro Yok :D

+ Ben NOD32 Full Arıyorum Senin Kullandığın full ( Sınırız ) varsa verebilirmisinn :D

fox5578

Katılımcı Üye
2 Eyl 2008
973
0
istanbul
Normalde açması lazım en az 128Mb ekran kartını kaldırıyor ama sende neden açılmadı anlamadım ben sistemi yüklediğimde driveri otomatik tanıdı aero kendi açık başladı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.