win 7yi 32 bitten 64 bit nasıl yaparım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByHaqan01

Üye
10 Ocak 2010
55
0

Başlıktan da anlaşıldığı gibi 32 bit kullanıyorum 64 bit yapmam lazım bunu

yardımcı olabilirmisiniz

turqud

Kıdemli Üye
23 Eyl 2008
2,432
0
33
olmuyor kardesim ilk one senin pc 32 bitse 32 bitlik windows kullana bilirsin 64 bit kullaniyorsanasa 64 bitlik windows kur 32 windows pc uzerinden kurmaka olmuyor; bu kadar;

tehlike80

Kıdemli Üye
3 Tem 2009
2,387
1
Arkadaşlar işlemci ile alakası yok. Kardeşim sen 64 wındows7 kur xp de olur merak etme. Işlemcinin işletim sistemiyle alakası yok arkadaşlar. Işlemci bir bilgisayarda ne için vardır sorun kendinize. Kurulmaz diyenler bana msn pm atsın bakın ben nasıl kurduruyorum

Cnyylmz

Uzman üye
29 Ara 2010
2,000
0
Warez...
Arkadaşlar işlemci ile alakası yok. Kardeşim sen 64 wındows7 kur xp de olur merak etme. Işlemcinin işletim sistemiyle alakası yok arkadaşlar. Işlemci bir bilgisayarda ne için vardır sorun kendinize. Kurulmaz diyenler bana msn pm atsın bakın ben nasıl kurduruyorum

Nasıl işlemci ile alakası yok,64 bit desteklemeyen işlemcili bilgisayara nasıl 64 bit sistem kuracaksın ...

Cnyylmz

Uzman üye
29 Ara 2010
2,000
0
Warez...
Sen overclock diye bişey duymadın mı?

Tabiki duydum,overclock için işlemciyi hızlandırma diyebiliriz ayrıca ekran kartlarına da uygulanabilir bir işlemdir,özellikle atı ekran kartları overclock için daha elverişlidir ama ister işlemci ister de ekran kartına overclock yapımı son derece riskli bir işlemdir.İyi de overclock'un konumuzla ne alakası var ...

tehlike80

Kıdemli Üye
3 Tem 2009
2,387
1
tabiki duydum,overclock için işlemciyi hızlandırma diyebiliriz ayrıca ekran kartlarına da uygulanabilir bir işlemdir,özellikle atı ekran kartları overclock için daha elverişlidir ama ister işlemci ister de ekran kartına overclock yapımı son derece riskli bir işlemdir.iyi de overclock'un konumuzla ne alakası var ...
arkadaşım sadece dediklerinden ibaret değil işlem parametreleri de değiştirebilirsin. Yani 32 bit parametrelerini kaldırıp ek bir kaç değerle parametrelerde hatasız destek alırsın neyse bu konu çok uzun bir konu ve tecrübesiz arkadaşlara kesinlikle önermiyorum. Işlemci sadece denileni yapar. Eğer söylemeyi bilirsen işlemciye istediğini yaptırabilirsin.

Cnyylmz

Uzman üye
29 Ara 2010
2,000
0
Warez...
arkadaşım sadece dediklerinden ibaret değil işlem parametreleri de değiştirebilirsin. Yani 32 bit parametrelerini kaldırıp ek bir kaç değerle parametrelerde hatasız destek alırsın neyse bu konu çok uzun bir konu ve tecrübesiz arkadaşlara kesinlikle önermiyorum. Işlemci sadece denileni yapar. Eğer söylemeyi bilirsen işlemciye istediğini yaptırabilirsin.

Anlıyorum,demek overclock ile 64 desteği de getirebiliyorsun demek istiyorsunuz,ama bu iş acayip riskli bir işlem hatta işlemciyi bir daha kullanamaz hale bile getirebilirsin,onun için benim dediklerimi yapsın ya hep 32 kullanacak ya da işlemciyi değiştirecek,
tamam ...

tehlike80

Kıdemli Üye
3 Tem 2009
2,387
1
Anlıyorum,demek overclock ile 64 desteği de getirebiliyorsun demek istiyorsunuz,ama bu iş acayip riskli bir işlem hatta işlemciyi bir daha kullanamaz hale bile getirebilirsin,onun için benim dediklerimi yapsın ya hep 32 kullanacak ya da işlemciyi değiştirecek,
tamam ...
arkadaşa bunu yapsın demiyorum zaten ama bu yöntemde var bunu anlatıyoum. evet riskli ama ben sık sık yaptığım için risk olmuyor artım :)

Gladiotta

Katılımcı Üye
7 Ara 2010
703
0
35
Bakü
Degistirmeyle ben bi cok seyi kullanirim.Ama oldugu kimi 32bitle 32bit windows,64bitlede 64bit windows caliwir baska yolu yoktur.x86 32bit,x64 ise 64bit demektir.BILGINIZE

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.