win 8.1 den xp ye geçiş sorularım olucak Lütfen Yardım Edin..

13 Mar 2013
215
0
Benim laptop win 8.1 64 bit bende xp 64 bitin türkçe sürümü var bilgisiyarımın cd yerine cd yi taksam direk format atabilirmiyim?2.soru:xp nin driverları yok acerin kendi sitesinde yok yani driverları nasıl bulurum ? 3. soru cd yi cd yerine takıp format atmayı denesem bilgisiyarım çöker mi? Lütfen Yardımcı Olun Lütfen..

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Benim laptop win 8.1 64 bit bende xp 64 bitin türkçe sürümü var bilgisiyarımın cd yerine cd yi taksam direk format atabilirmiyim?

Hayır kardeşim.Biosta bir kaç değişiklk yapman gerek.Win 7 ye çevirmem gerekti bir bilgisayarı biosunda 2-3 yerinde değişiklk yaptım. Acer kullanıyosan acerin müşteri hizmetlerini ara ben format atmak istiyorum cd yi tanımıyo nasıl tanıtıcam dersen adım adım anlatıolar.Çünkü her bilgisayrda farklı yapıyosun o ayarı

xp nin driverları yok acerin kendi sitesinde yok yani driverları nasıl bulurum

xp yi piyasadan kaldırmak istedikleri için.Artık kaldırmış olabilirler.
Googlede belki başka sitelerde olabilir.Format atmadan önce bir araştır bulursun.Yada driver pack tarzı programlarla yapabilirsin.

cd yi cd yerine takıp format atmayı denesem bilgisiyarım çöker mi?

Burda ne demek istediğni anlamadım kardeşim.
Ama ne yapıcaksan sorun olmaz zaten format atıyosun.Soruyu biraz daha açarsan yardımcı olmaya çalısıyım

13 Mar 2013
215
0
yani ben bi kere xp nin 32 bit sürümünü yüklemeye kalktım pc çöktü xp yükleniyor yazısı çıkıyordu ondan sonra pc res atıyodu.bilgisiyarımda 8 gb ram var 2 gb ekran kartı var sadece xp de çalışan program için xp ye döndürmek istiyorum acerin müşteri hizmetleri tel numarasını nereden bulabilirim?

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
cer Müşteri Hizmetleri Merkezi
Çağrı Merkezi:
• 0850 222 22 37 / 0850 222 ACER

E-posta:
• [email protected]

Çalışma Saatleri: 9:00-18:00 (Pazartesi-Cuma)

Bir tane program için işletim siisteminimi değiştriyosun.
uyumluluk modunda filan çalıstırmayı dene.Yada bak arastır.Hangi program bu .
boşu bosuna ugrasma xp ile

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Hangi rat bu.
Format atmadan önce br arastır.Zaten sadece xp de çalısıyosa eski bişeydir.Ugrasma bosuna.
büyük ihtial server attgın bilgisayarda xp olmalı.Yoksa çalısmaz.
Sen hangi ratsa sağa tıkla özellikler de oradan uyumluluk var.Oradan yapabilrsin.Onu dene.

eXAkMk.png
[/url][/IMG]

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
bunu denedim olmuyor ewt attığın pc de xp olması lazım ama ne yapayım bende xp olan pc lere server atmayı denerm :)

İlla bu işi yapıcam diyosan.Her bilgisayrda çalısanlanını bul.
Bir işi öğrenmek istiyosan hakkını vermelsin.Sadece xp de değil bütün windows sürümleride çalısanını bul onu dene.İlla rat kullanmana gerek yok.Keyloggerde kullanabilrisn.Hemen hemen aynı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.