Win XP/Vista/7 Unutulan Şifreyi Sıfırlama //TheKar1zma Farkıyla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emir Noyan

Yeni üye
14 Mar 2017
4
0
Yapmadım lütfen yardım

Çok güzel bir konu işe yarar ama usb ye yazamadım yardım edebilecek bir yarbay veya bir moderetör varmı

XCuPpAX

Katılımcı Üye
18 Mar 2017
346
0
L.A
Az mı kardeşim pc ye şifre koyup unuttu yapmadım :D yararlı paylaşım eline sağlık

1mpossibl3

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
309
3
C:/system32
Hocam bu kadarına ne gerek var şifre ekranında ctrl+alt+delete tuşlarına iki defa üst üste basın gelen ekranda kullanıcı adına ADMİNİSTRATOR yazın şifre kısmını boş bırakın sonra giriş yapın misafir olarak giriş yapıcaktır sonrasında denetim masasından şifreyi kaldırın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.