Win10 Korsan Yazılım Hakkında

Black Claw

Katılımcı Üye
5 Haz 2015
313
0
Selamun Aleyküm dostlar

benim size sorum olacakta win10 hakkında,mesela diyolarki win10'da crack yapamazsın orjinal programlar kullanman gerek orjinal oyunları kurman gerek torrent oyunlar vs onları çalıştırmaz diyorlar dogrumudur acaba? ben grafiker oldugum için birçok tasarımla alakalı program kullanıyorum şimdi win10 kursam kullanamazmıyım? veyahut hack programlarınıdamı kullanamam (havij acunetix vs tarzı programlar) bilgi sahibi olanlar yardımcı olurlarmı acaba?

Hau

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
721
0
192.168.0.61
W10 kullanmış biri olarak söylüyorum ki, korsan sorunu yok kur photoshop'unu yap crack'ini tasarımlarına devam et. Havij felan hiçbiri engel yapmıyor dostum. Rahatlıkla kurabilirsin sistemin yeterli ve yeni ise.

Black Claw

Katılımcı Üye
5 Haz 2015
313
0
Sistemim yeterli diye düşünüyorum ?

Z7Eamz.png

orkaoq.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.