WİN10 pro ekran parlaklığı sorunu !!!

12 Tem 2014
92
0
TÜRKİYE
Hayırlı pazarlar THT ailesi...
2 hafta önce internetten aldığım laptop ürününde ubuntu işletim sistemi kuruluydu daha sonrasında Win10 Proya çevirttirdim fakat Win10 kurulu geldiğinde bir şey fark ettim ki ekran parlaklığı ayarlanmıyor. İnternetten bir kaç çözüm videosu izledim (Aygıt yöneticisi>Görüntü Bağdaştırıcıları>Sürücüyü güncelle gibi..) fakat etkili olmadı sizin bir çözüm yolunuz var mıdır?İlginiz için teşekkür ederim.

12 Tem 2014
92
0
TÜRKİYE
Öncelikle ilginizz için teşşekür ederim . Belirttiğiniz adımları tek tek uygularken 0000 adımında kaldım devamını pek anlayamadıım tekrar izah eder misiniz

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim nasıl etkinleştirebilirim ?

Yorumunuz için teşekkür ederim nasıl etkinleştirebilirim ?

Sizede teşekkür ederim yorumunuz için kontrol ettim siteyi fakat olumsuz sonuclandı

Moderatör tarafında düzenlendi:

Liserjik

Kıdemli Üye
11 Ağu 2018
2,180
7
6
Bu hafta içinde bu sorun bende de mevcuttu. Kaynağı Window'un lisansı ile değil sürücüler ile alakalı. Aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcısını (yanlış yazmadıysam) güncellemelisiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.