win10 yükseltmede dosya yedekleme

22 Eyl 2021
57
10
23
Selamlar tht ailesi ben win8.1den win10a geçiş yapıcamda silinmesini istemediğim dosyalarım var eskiden kurulum yaparken seçebiliyorduk ama seçme özelliğini kaldırmışlar ben silinmesini istemediğim dosyaları tek klasöre aldım hddmi bölüp içine attım böldüğü hdd içindeki dosyalar kurulum esnasında silinmez diye tahmin ediyorum sizin düşünceleriniz neler

Çözüm
Selamlar tht ailesi ben win8.1den win10a geçiş yapıcamda silinmesini istemediğim dosyalarım var eskiden kurulum yaparken seçebiliyorduk ama seçme özelliğini kaldırmışlar ben silinmesini istemediğim dosyaları tek klasöre aldım hddmi bölüp içine attım böldüğü hdd içindeki dosyalar kurulum esnasında silinmez diye tahmin ediyorum sizin düşünceleriniz neler
Merhabalar
senin kişisel verilerin C diskinde ise silinir D diskinde ise sen onaylamadığın sürece silinmez bunun daha detaylısına youtube' dan baka bilirsin

MemoryTiger

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
445
248
21
Kali Linux
MERHABA DOSTUM
SEN YARDIM AÇAR AÇMAZ GELDİM :)

5aE7rL.png

Microsoftun Konusuna Göz AT
  • Windows 7 Service Pack 1 veya Windows 8.1 çalıştıran bilgisayarınızı Windows 10’a yükseltme yaptığınızda dosyalarınız ve programlarınızın çoğu korunacaktır. Ancak her ihtimale karşı özel dosyalarınızın yedeğini almanızı önemle hatırlatmak isteriz.

▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ MODERATÖR ASİSTAN █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂

Wixstra

Katılımcı Üye
10 Mar 2021
311
183
Google
Merhabalar
senin kişisel verilerin C diskinde ise silinir D diskinde ise sen onaylamadığın sürece silinmez bunun daha detaylısına youtube' dan baka bilirsin

Çözüm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.