Win32:Parite Virusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
6 Ocak 2012
122
0
İstanbul
Win32:parite Virusu Yerel Disk C'deki Bütün Dosyalara Virusu Yayıyor Pc Format Attım Harddisk Full Temizledim Yine Bu Virus Geliyor Her Dosyama Bulasıyor Zararlı Bir Virus mü Sizce ? Etkisi Nelerdir ?

ardahmet508

Katılımcı Üye
17 Ağu 2011
348
0
Hackerlar Odasından.
bendede bir virüs vardı bütün exe dosyalarna bulaşmıltı formattan sonra bütün exe dosyalarını sildim ama bir program var hiç deneyemedim exe lere bulaştığı için açamıyordum sen dene Avg win32/virut remover büyük ihtimalle temizlenir.

6 Ocak 2012
122
0
İstanbul
yerel disk'e kota sınırı 1 bayt koy görürüm bir daha bulaşıyormu
Bunun Gibimi ?
2yufh.jpg

turqud

Kıdemli Üye
23 Eyl 2008
2,432
0
33
Win32:parite HDD Bulasmis Arkadas Pc Lov Level Format At Tum Viruslar Silinir ...C: D: Diskler Kayb Olacak Format Zamani Yeniden Kurarsan ... Sorun Cozuler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.