Win7 Görev Çubuğu Sıkıştı!

TheUltraMonster

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
286
0
Sivas
1Q4p3GiYU7Ey2G42J5EESc7Tv2i4wpyez=w1366-h637-iv1
Game Booster 3 indirdim kurdum ama ne oldu bilmiyorum bi anda iki ikon birden çıktı. Birini kapattım ama diğeri takıldı. Kaldırdım programı, PC'yi yeniden başlattım, yok. Yardım ederseniz sevinirim.

HeRqeLLe

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
367
0
THT
Ekran görüntüsünü farklı siteye eklerseniz hızlıresim ise büyk ihtimal ile o benim ağımda açılmıyor. Yardımcı olmaya çalışacağım.
İyi Forumlar...

'Börteçine

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Şub 2016
7,577
767
merhaba TheUltraMonster

game boster orada simge oluşturmus siz silince o sekilde kalmıstır sağ tıklayarak görev çubuğundan kaldır seçeneğini seçerek kaldırabilirsiniz

TheUltraMonster

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
286
0
Sivas
merhaba TheUltraMonster

game boster orada simge oluşturmus siz silince o sekilde kalmıstır sağ tıklayarak görev çubuğundan kaldır seçeneğini seçerek kaldırabilirsiniz

İşin komik yanı, kaldır değil sabitle yazıyo o nasıl olcak :D
(edit: aynı zamanda öncesinde hiç göremediğim LogonUI.exe dosyası çalışıyor, erişim engellendi hatası alıyorum.)

Son düzenleme:

DarkHackerCool

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
271
1
Teşkilat
Başlat‘ı açarak “Çalıştır” yazın ve girin.
Kutucuğa “regedit” yazın.
Ardından HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\Local Settings\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\TrayNotify adımlarını aynen takip edin.
Girdiğiniz bu yerde bulunan IconStreams ve PastIconsStream değerlerini silin.
Daha sonra görev yöneticisini açarak “explorer.exe” veya “Windows Gezginini” yeniden başlatın.
Sorunun düzeldiğini göreceksiniz
:trl

TheUltraMonster

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
286
0
Sivas
Başlat‘ı açarak “Çalıştır” yazın ve girin.
Kutucuğa “regedit” yazın.
Ardından HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\Local Settings\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\TrayNotify adımlarını aynen takip edin.
Girdiğiniz bu yerde bulunan IconStreams ve PastIconsStream değerlerini silin.
Daha sonra görev yöneticisini açarak “explorer.exe” veya “Windows Gezginini” yeniden başlatın.
Sorunun düzeldiğini göreceksiniz
:trl
O troll ikonu ne dalga mı geçiyosun?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.