win7 hk

KolimBA

Üye
2 Tem 2016
98
0
Adana
Windows 7 kullanıyorum neye girersem gireyim (cmd görev yönetici dahil ) hiçbirşeye girmiyor ve (Bilgisayarınızı etkileyen kısıtlamalar nedeniyle bu işlem iptal edildi.Lütfrn sistem yöneticinize başvurun) yazıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kopril54

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
929
0
Satürn
Giriş Yaptığın Hesap Yönetici Hesabı Olmaya Bilir.
Eğer Yönetici Hesabıysa Güvenli Modda Hitman Pro İle Tarama Yapmanı Öneririm
Yada Uygulama İndirip Açabliyorsan Hitman Pro İndir Ve Tarat Mutlaka Birşeyler Çıkacaktır.

Bunlar Olmazsa Advanced Systemcare İndir Ve Ordan Windowsu Düzelte Bas.
Kolay Gelsin :)

abom

Uzman üye
6 Mar 2008
1,567
92
Ocak' tan gelme...
Kesinlikle uygulanmış değildir. Hiçbir mesuliyet almam.
Tamamen alıntıdır;

"Bu sorun kullanıcı hesabınıza uygulanan kısıtlamalardan kaynaklı olabilir. Bu durum ile ilgili yapmamız gerekenler;

1- Başlat butonuna basarak arama alanına netplwiz yazınız.

2- Yukarıda program sonuclarında bulunan netplwiz e sağ tıklayarak yönetici olarak çalıştırınız.

3- Açılan alanda kendi kullanıcı hesabınızı seçerek özellikler butonuna tıklayınız.

4- Grup üyeliği sekmesine geçerek altta bulunan diğer seçeneğini seçiniz ve açılan kutuda administrators'ın seçili olmasına dikkat ediniz.

5- Uygula ve Tamam butonlarına tıkladıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatınız.

Bu işlemlerden sonra yapmaya çalıştığınız işlemi tekrar deneyebilirsiniz. Sorunun devam etmesi durumunda,

Güvenlik Tarayıcısı - Windows Defender Güvenlik Bilgileri Web sayfasından Safety Scanner programını indiriniz. İndirme işlemi bittikten sonra bilgisayarı Güvenli Mod'da başlatarak programımızı çalıştırıp tam taramayı başlatınız. Tarama işleminden sonra etkilenmiş öğeler algılanır ise seçili olanları silip bilgisayarınızı yeniden başlatıp normal başlangıç yapınız ve sorunu tekrar test ediniz.

Bilgisayarınızı Güvenli Modda açmak için;

İşletim sistemini Güvenli Modda açmak için Bilgisayarı kapatıp tekrar başlatmamız gerekiyor.

Bilgisayar başlarken klavyeden sürekli F8 tuşuna basıp basıp çekelim.

F8 tuşuna basıp basıp çekerken karşınıza “Açılış seçenekleri” gelecektir.

Karşınıza gelen seçeneklerden "Güvenli Mod"u seçerek Entera basın.

Sizden işleme devam etmek için onay istenecektir.

Açılınca ekrandaki simgeler biraz büyüyebilir, bu bir sorun değildir.

Bu işlemler de probleminize çözüm olmadıysa, sorunu yaşadığınız alan ve işletim sisteminiz hakkında daha ayrıntılı bilgi verebilirseniz size yardımcı olmaya çalışacağım.

1- Karşınıza çıkan hata kodu tam olarak nedir?

2- Bu kodu tam olarak hangi işlemi yaparken alıyorsunuz?

3- İşletim sisteminizde yüklü olan virüs yazılımları nelerdir?

4- İşletim sisteminizde Kayıt Defteri ayarlarına mudahale eden bir yazılım kullandınız mı?

Kolay Gelsin"

KolimBA

Üye
2 Tem 2016
98
0
Adana
Kesinlikle uygulanmış değildir. Hiçbir mesuliyet almam.
Tamamen alıntıdır;

"Bu sorun kullanıcı hesabınıza uygulanan kısıtlamalardan kaynaklı olabilir. Bu durum ile ilgili yapmamız gerekenler;

1- Başlat butonuna basarak arama alanına netplwiz yazınız.

2- Yukarıda program sonuclarında bulunan netplwiz e sağ tıklayarak yönetici olarak çalıştırınız.

3- Açılan alanda kendi kullanıcı hesabınızı seçerek özellikler butonuna tıklayınız.

4- Grup üyeliği sekmesine geçerek altta bulunan diğer seçeneğini seçiniz ve açılan kutuda administrators'ın seçili olmasına dikkat ediniz.

5- Uygula ve Tamam butonlarına tıkladıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatınız.

Bu işlemlerden sonra yapmaya çalıştığınız işlemi tekrar deneyebilirsiniz. Sorunun devam etmesi durumunda,

Güvenlik Tarayıcısı - Windows Defender Güvenlik Bilgileri Web sayfasından Safety Scanner programını indiriniz. İndirme işlemi bittikten sonra bilgisayarı Güvenli Mod'da başlatarak programımızı çalıştırıp tam taramayı başlatınız. Tarama işleminden sonra etkilenmiş öğeler algılanır ise seçili olanları silip bilgisayarınızı yeniden başlatıp normal başlangıç yapınız ve sorunu tekrar test ediniz.

Bilgisayarınızı Güvenli Modda açmak için;

İşletim sistemini Güvenli Modda açmak için Bilgisayarı kapatıp tekrar başlatmamız gerekiyor.

Bilgisayar başlarken klavyeden sürekli F8 tuşuna basıp basıp çekelim.

F8 tuşuna basıp basıp çekerken karşınıza “Açılış seçenekleri” gelecektir.

Karşınıza gelen seçeneklerden "Güvenli Mod"u seçerek Entera basın.

Sizden işleme devam etmek için onay istenecektir.

Açılınca ekrandaki simgeler biraz büyüyebilir, bu bir sorun değildir.

Bu işlemler de probleminize çözüm olmadıysa, sorunu yaşadığınız alan ve işletim sisteminiz hakkında daha ayrıntılı bilgi verebilirseniz size yardımcı olmaya çalışacağım.

1- Karşınıza çıkan hata kodu tam olarak nedir?

2- Bu kodu tam olarak hangi işlemi yaparken alıyorsunuz?

3- İşletim sisteminizde yüklü olan virüs yazılımları nelerdir?

4- İşletim sisteminizde Kayıt Defteri ayarlarına mudahale eden bir yazılım kullandınız mı?

Kolay Gelsin"
Deniyorum Hocam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.