win7 kablosuz ağ etkinleştirme?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

frt002

Kıdemli Üye
3 Eki 2009
2,470
0
turkhackteam
beyler s.a okuldayım acele bir pcnin kablosuz olarak bağlanmasını sağlamam gerekiyor pc laptop win7 işletim sistemi kablolu olarak bağlanıyorum ama kablosuz olarak bağlanması lazım okul pcsi çünkü

frt002

Kıdemli Üye
3 Eki 2009
2,470
0
turkhackteam
ya orada aygıtlarda bi problem var belli bende öyle bir problem yok sadece okulun ağına bağlanamıyorum diğer kablosuz ağları gördüm oysaki birkeresinde de olmuştu etkinleştirmiştim şimdide aklıma gelmiyor

Pro-Fesor

Uzman üye
10 May 2010
1,793
0
Ankara
ya orada aygıtlarda bi problem var belli bende öyle bir problem yok sadece okulun ağına bağlanamıyorum diğer kablosuz ağları gördüm oysaki birkeresinde de olmuştu etkinleştirmiştim şimdide aklıma gelmiyor

Kardeş o oturdugun bilgisayar izleniyor % 100 yani bunu sen yapsan bile o etkisiz hale getirilecektir..

Pro-Fesor

Uzman üye
10 May 2010
1,793
0
Ankara
Kardeş o bilgisayar ögretmen bilgisayarı ise milli egitim bakanlıgı tarafından izleniyor o bilgisayara bir virüs girmesi sonucu meb onu görür o virüs olan bilgisayarla baglantılı olan bütün bilgisayarlar kapattırılır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.