win7 sistem onarım ve görüntüsü oluşturma hakkında fikir alma...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KUZEY1055

Üye
2 Ağu 2009
59
0
KIRIKKALE
öncelikle Tüm THT ailesinin Mubarek Ramazan-ı Şerifini kutlar, sağlık mutluluk ve esenlikler dilerim.
Hayırlı Akşamlar...

ben 64 bit win 7 kullanıcısıyım. ileride ne olur ne olmaz diyerek bir sistem onarım diski ve görüntüsü oluşturma diski yapmak istiyorum. ancak sistem görüntüsü oluşturma diski konusunda kafama takılan endişelerim var.

bu görüntü alma diskini oluşturuken bilgisayarımda bulunan programlarla birlikte bilgisayarın düzgün çalışmasını sağlayan driverlerini (ekran kartı, ağ bağdaştırıcısı, ses kartı v.s.) gibi sürücüleride yedeklermiş olurmuyum.

çünkü bilgisayarım beni heran yarı yolda bırakacak bir bilgisayar olduğu için korkuyorum.

Hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum.

M

mugair

Ziyaretçi
elbetteki dediğin gibi herşeyi ile birlikte sistem görüntüsü alır sana benden bir tavsiye driverlarını bir usbye kopyala eger bilgisayarın bir dizüstü ise zaten onlarda bir defaya mahsus sistem cdsi oluşturma hakkın bulunmakta masa üstü ise dediğim gibi driverlarını şimdiden al bir usb flahs içine kafan rahat olsun

KUZEY1055

Üye
2 Ağu 2009
59
0
KIRIKKALE
verdiğiniz bilgilerden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. bundan sonra laptopuma driver aramak zorunda kalmayacam. bu konuda çok muzdariptim. çünkü laptopu alırken yanında recovery cd si vermediler o yüzdende sürekli servise göndermek zorunda kalıyorum.
teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.