WİN8 format atamıyorum

aporep

Üye
1 Şub 2010
124
0

resimde gösterdiğim gibi format kısmına geldiğimde sadece bu seceneği çıkartıyor win8 kullananlar bilir.. bu kısımda format ile ilgili 3 secenek cıkar ama malesef bende tek seçenek oluştu acaba sebeb nedir_?

aporep

Üye
1 Şub 2010
124
0

courage94

Üye
1 Eki 2012
179
2
dostum o şekildek yapacağına bilgisayarın başlangıcı cd mi yoksa usb den miatyrsun .. her nyse uzatmadan sadce kısa yoldan bilgisayarı açarken kullndığın cd-usb yi seçmen başlatman gerekir b

aporep

Üye
1 Şub 2010
124
0
7 saat bu konuyu bekleyeceğine normal format at işte yedeklerini falan da al. Ama illa böyle bir şey yapmak istiyorsan güvenli moda geçiş yaptığın bölümde usbni ya da cdni takarak sıfırlayabilirsin.

senin derdin ne yok 7 saate bekleyeceğine felan diye yorum yapıyorsun? ! şunun surasında bilgilenmeye calışıyorum belki amacım format atmak değil

aporep

Üye
1 Şub 2010
124
0
O zaman google diye bir şey var biliyor musun? Orada arama yapılıyor işte oradan öğrenebiliyorsun.

aaaa abi özür dilerim ben bilmiyordum onu...(!) baksana sen süper zeka arattırdım bulamadım o nedenle yazdım forum kurallarını biliyorum forumda araştırdım baktım buna benzer konu yok.. yeni konu açtım.. kaçamak cevaplar vereceğine veyahut google'yi önereceğine bildiğini yazsaydın bir bildiğin yok ise yorum yazarak hitini arttırmaya çalışma

CyberArmy123

Uzman üye
17 May 2014
1,764
0
Ankara
aaaa abi özür dilerim ben bilmiyordum onu...(!) baksana sen süper zeka arattırdım bulamadım o nedenle yazdım forum kurallarını biliyorum forumda araştırdım baktım buna benzer konu yok.. yeni konu açtım.. kaçamak cevaplar vereceğine veyahut google'yi önereceğine bildiğini yazsaydın bir bildiğin yok ise yorum yazarak hitini arttırmaya çalışma

Bir bildiğim var sana zaten cevabını verdim iyi niyetle yaklaştım 7 saat zamanın boşa gitti dedim ama illa böyle yapmak istiyorsan güvenli moda geçtiğin bölümden atabilirsin dedim sen bunu nereye döndürdün. Senin zaten amacın format atmak değil post kasmak.

Son düzenleme:

EvilHuman

Üye
19 Tem 2013
155
0
Kardeşim senin demek istediğini anladım win8 de kendini sıfırlama özelliği var onu diyorsun bir nevi format bende onu çok aradım ama bulamadım anlatımlarda hep fabrika ayarlarını filan sıfırla diyorlar benim win8 de o yok galiba sendede yok arkadaşımın bilgisayarında var ama bende yok bilen biri varsa bende bilgilenirim.

5 Ocak 2009
176
1
izmir
Kardeşim senin demek istediğini anladım win8 de kendini sıfırlama özelliği var onu diyorsun bir nevi format bende onu çok aradım ama bulamadım anlatımlarda hep fabrika ayarlarını filan sıfırla diyorlar benim win8 de o yok galiba sendede yok arkadaşımın bilgisayarında var ama bende yok bilen biri varsa bende bilgilenirim.

farenizi sag üst köseye çekip en altta bilgisayar ayarlarını degistir menüsü var oraya girip genel menüsünü seçin orada windowsu tekrar kur veya resim müzik gibi dosyaları koruyarak yenile menüsü var ordan w8format atılır

aporep

Üye
1 Şub 2010
124
0

evet aynen demek istediğim o açıklamaya çaıştım ama bazı arkadaşlar sadece post kasma yarışında olduğu içiçn googlede aratmam gereğinde olduğumu söylemek ile yetindi

farenizi sag üst köseye çekip en altta bilgisayar ayarlarını degistir menüsü var oraya girip genel menüsünü seçin orada windowsu tekrar kur veya resim müzik gibi dosyaları koruyarak yenile menüsü var ordan w8format atılır

sayın hüseyin dediğiniz seçeneği arattın lakin çıkmadı ''genel'' dediğiniz menü sekmesi malesef gözükmemekte

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.