Windos 7 usb format atma

topraksk

Üye
29 Eki 2013
90
0
İzmir
Merhaba arkdaşlar şuanda xp kullanıyorum windos 7 kulllanmak isitoyrum internetten 32 bit sürümünü indirdim benm pcde 32 bit neyse dvd yerim bozuk usb ile yapmak istiyorum usb root yapmayıda öğrendim çok basit fakat nasıl format atılır bilmiyorum teamwiwer ile yardım edecek varmı yada burdan lütffen yardım edin kaç saattir uğraşıyorm :RpS_unsure: :(

bici21

Kıdemli Üye
24 Haz 2013
4,828
1
usb tak bilgisayara yeniden başlat bilgisayarı bios ayarlarına gir orada en üste boot yazan yeri tıkla
sonra cd-rom drive yazar o degil sen usb den başlatı tıklayacan sonra kaydet çık kendisi atar format
biossetupanaekran.gif
biosbootsirasi2.gif
bootayarlari11.gif

bekle

Son düzenleme:

bici21

Kıdemli Üye
24 Haz 2013
4,828
1
boot yapmadan denersen çalışmaz ayrı bir windows kurmuş olursun
sana yolladığım linki indir kur bilgisayarı yeniden başlat öyle dene
yanlız sen usb deki windowsu boot nasıl ettin iso kalıbı olarak usb ye atıp boot edicen
şunu diyorum indirdiğin windows 7 varya onu iso olarak indircen sonra boot edicen
örnek :Windows 7′yi iso Yapıp USB’den Kurma (Resimli Anlatım) | Genel Ansiklopedi

Merhaba arkadaşlar, bu yazımızda gerçekten çok işe yarayan bir program paylaşmak istedim. Çoğu zaman netbook lara yada dvd si olmayan bilgisayarlara bi şekilde format atmaya çalışırız ve baya bir zaman kaybederiz. Aşağıda resimli anlatımıyla paylaştığım program sayesinde bu dertten kurtulduk diyebiliriz. Bu programla oluşturacağınız Windows 7, Windows XP, Windows 8 vs.. işletim sistemlerini içeren flash bellek sayesinde format atmak artık daha kolay olacak. Tek yapmanız Gereken programla bir format diski oluşturmak ve bilgisayarınızın BIOS bölümünden başlangıç (boot) menüsünden usb driver seçeneğini seçmek ve daha sonra flash diski takıp normal cd ile atıyormuş gibi format atmak.
9WsdBMT.jpg

ddsN6RJ.jpg

T1aUD1v.jpg

1aYGowZ.png

HKVytOD.png

F2sy9mn.png

mJXCFT1.png

VfrOcvd.png

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.