Windows 10 bedava güncelleme

CyberMans

Yeni üye
11 Tem 2015
40
0
Çanakkale
29 ekim son tarih 29ekimden sonra ücretli diye bildirim geliyor windows 10a güncelliyimi kalsınmı windows 7 de
ayrıca yavaş yavaş kodlama öğrenmeye çalışıyorum daha yeniyim bi sıkıntı olurmu
konu anlatımlarının çoğu win7 de olduğu için zorlanırmıyım

WolFox1905

Uzman üye
29 Ocak 2015
1,226
2
Vallaha windowsn 10'a aldım hiç memnun değilim bir çok oyunu açmamaya başladı görev yöneticisi adam akıllı çalışmıyor pes 2016 sürekli donuyor flight simulator,gta 4 gibi bir cok oyun açılmıyor hayatımda bu kadar dandik bir sistem görmedim Allah belasını versin windows 10'u yapanın daha ne diyeyim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.