Windows 10 Format Sonrası Yavaşlık

jordannbelfort

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
370
1
arkadaşlar merhabalar laptopa bugün format attırdım deep freeze kurdum ve sadece portable tarayıcılar yüklü fakat içerisinde full oyun program doluymuş gibi hareket ediyor güncelleştirmeler gelmiş sebebi onlar olabilir mi ?

sistem özellikleri:

6 GB Ram
İ5 İşlemci
2.50 Ghz

Moderatör tarafında düzenlendi:

KingBattle666

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,289
0
Vezirköprü
Güvenlik Mod İle Başlatın Eğer Donma Felan Olmuyorsa Arka Planda Çalışan Uygulamalar Leptopunuzun Performansını Düşürüyor Olabilir Eğer Güvenlik Mod'da Donuyorsa Yüklemiş Olduğunuz Bir Güncelleme Buna Neden Oluyor Olabilir.

ceyar

Üye
10 Ara 2007
101
0
d'N
Güncelleştirmeler Winzort10 İçin kesin gerekli, custom *.iso'larda çok optimize olmayan sürümler bulunmakta. Güncellemeleri almak bilgisayarınızın optimizasyon olarak eskisine nazaran daha stabil çalışmasını sağlayabilir :)

XQ1

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
421
0
Merhaba

Aynı sorun ben de de mevcuttu. Format attıktan sonra güncellemeleri iptal ettim sorun çözüldü. Size de tavsiyem güncellemeleri iptal etmeniz. Ama güvenliği elden bırakmayın. Mutlaka bir antivirüs programı edinin.

Hayırlı Forumlar Dilerim....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.