Windows 10 Home'de uzak masaüstü kullanmak?

Oala

Yeni üye
16 Tem 2020
27
0
Öncelikle Selamlar.

Elimde çok VDS var ama bilgisayarım windows 10 home olduğundan dolayı uzak masaüstü bağlantısı ile erişemiyorum. Erişmem için bildiğiniz bir metot var mı ?

Verilen cevapler benim için çok değerlidir. Şimdiden herkese teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

TSRooT

Üye
10 Ağu 2019
123
26
Merhaba değerli tht üyesi,

Bunun için TeamViewer, SplashTop programlarından birisini kullanabilirsin. Benim önerim TeamViewer. Kullanılışı basit çok rahat. TeamViewer'ı kendi internet sitesi üzerinden indirip, kurabilirsin. Bu pogram ile herhangi bir sıkıtı yaşayacağını sanmıyorum.

Le Chiffre

Katılımcı Üye
4 Ocak 2006
890
55
word.exe
Merhabalar;

Alpemix ya da Teamviewer kullanabilirsiniz. Her ikisi de kullanılışlıdır, kullanımı kolaydır. 2 Bilgisayar arasındaki uzaktan kontrolü sağlayabiliyorsunuz. Aynı ağa bağlanma gibi sıkıntılar da yok, sadece bir kod ile bağlanabiliyorsunuz.

Saygılarımla.

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
4
483
6
TeamViewer Öneririm,

Team Viewer nedir? Team Viewer uzaktan kumanda görevi gören bir bilgisayardan diğer bilgisayara bağlanmayı sağlayan ücretsiz bir masaüstü programıdır. Team Viewer tüm işletim sistemlerinde çalışan masaüstü paylaşımı ve dosya transferi için basit ve faydalı olmayı amaçlamış bir programdır. Geliştirilen bu program yardımı ile başka bir bilgisayarla bağlantı kurarak bilgisayarı yönetebilir, kolayca dosya transferi yapabilirsiniz. Team Viewer uzaktan yardım konusunda kişilerin bireysel veya kurumsal olarak sorunlarını çözmede kullanılan, kurulumu ve kullanımı basit bir isleyiş sunuyor. Birbirine bağlanan iki bilgisayarda da Team Viewer programının yüklü olması bu basit isleyişin tek kuralıdır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.