Windows 10 ISO Dosyası Lazım

D0D00

Yeni üye
16 Ocak 2023
25
5
Merhaba arkadaşlar Windows 10 sanal makine indirmek istedim fakat bulamadım 11 i bulabildim ben Windows 10 istiyorum onun üstünde bazı denemeler yapıcam sizde kinki vs varmı virtualboxa ekleyeceğim makineyi

SP

Kıdemli Üye
29 Eki 2018
2,711
580
iso indirecen de program yükleyecende belki hatalarla karşılaşacan da ohooo... Windows Sandbox kullan. Aynı sanal makine gibi. Ben genelde dosya kontrol etmek için kullanırım. Sandbox'u kapadığın an içindeki her şeyde sıfırlanıyor.

10 Ağu 2022
168
100
ISO dosyası olarak indirip kurabilirsiniz. Bir sürü kaynak mevcut internette.
yada direct microsoft resmi sitesinden indirebilir.

iso indirecen de program yükleyecende belki hatalarla karşılaşacan da ohooo... Windows Sandbox kullan. Aynı sanal makine gibi. Ben genelde dosya kontrol etmek için kullanırım. Sandbox'u kapadığın an içindeki her şeyde sıfırlanıyor.
Zaten Kurulum dosyalarına karışılmayacak ise, pek bir hata ile karşılaşılmıyor.Sonuçta Kali Linux kurmak istemiyor. Windows Kurulacak

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,550
837
Semerkant
Merhabalar,

Bu adrese girin. CTRL + SHIFT + C yapın. Daha sonra sol üstte bir tablet ile bir telefon var. Dikdörtgen yan önünde dikdörtgen gibi görünüyor. Ona tik atıp F5 Atın. Daha sonra sol kısımda siteden ayarlamayı yapıp iso indirebilirsiniz. 24 saat geçerli, Türkçe, x64

Merhaba arkadaşlar Windows 10 sanal makine indirmek istedim fakat bulamadım 11 i bulabildim ben Windows 10 istiyorum onun üstünde bazı denemeler yapıcam sizde kinki vs varmı virtualboxa ekleyeceğim makineyi
ZuL-RaA hocamız sağolsun söyledi bende ona ek olarak şunu söyleyebilirm.İnternette olduğu doğru gerçekten.

Windows AIO iso

İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.