Windows 10 Kullanici hesabi yok oldu.

Defalt

Yeni üye
11 Ara 2015
41
0
S.a

Ben Win 10 kullanıyorum.
2 adet sorum var.

1) xxxx uygulaması yerleşik yönetici hesabı kullanılarak açılamaz. Başka bir hesapla oturum açıp terar deneyin. Şu sorun ile metro uygulamalarını çalıştırmak istediğimde karşılaşıyorum. İnternette yazan bir çok şeyi (başta net user administrator.... u defalarca denedim) denedim; fakat sonuç alamadım.

2) Yeni bir yönetici hesabı açtım. Fakat onu açtıktan sonra önceden doğru ve sorunsuz çalışan yerel standard bir kullanıcı hesabı kayboldu. Fakat silinmedi! Sadece erişemiyorum. Onu nasıl geri getiririm. dediğim gibi kullanıcılar arasında gözüküyor fakat kilit ekranında gözükmüyor.

Şimdiden teşekkür ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.