Çözüldü Windows 10 Mavi Ekran Hataları

morkast

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
981
0
Canada
Bu Hataları Nasıl Düzeltebilirim

Kod:
SYSTEM THEAD EXCEPTİON NOT HANDLED
Kod:
CECHE MANAGER
Kod:
SYSTEM_SERVİCE_EXCEPTİON
Kod:
KMODE EXCEPTİON NOT_HANDLED

Moderatör tarafında düzenlendi:

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
boşver windows 10 u direk win 7 ulitmate sp1 x64 bit kur geç yada madem windows 10 istiyosun ekran kartı ses internet cipset usb anakart vb driverlerini hepsini güncel sitesinden indir ve windows 10 red stone 4 pro x64 sürümünü kur en güncel sürüm redstone 4 sürümü ve bilgisayarını güncel tut , windows update ile tüm sürümlerde geçerlidir , kolay kolay mavi ekrana düşmedim , yıllardır Allah göstermesin , win 7 ultimate kullanıyorum ve memnunum , windows 10 destegı yok ekran kartının benım, en son drıver bulamıyorsan drıver pack solutıon programı ıle kur , programı dıkkatlı kullan uzman modunda calıstır , yoksa arka planda abuk subuk program kuruyo

morkast

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
981
0
Canada
Son düzenleme:

Aspect's

Uzman üye
15 Mar 2017
1,170
19
Ankara
Merhaba değerli üyemiz yaşadığınız sorun bende de vardı, sorunumuz işletim sistemi ile kesinlikle alakalı değil. (Tabii dosyaları sıkıntısız kurduysak.)
Kasanın içinde ki tozlar pervanelerin yavaşlamasını sağladığı için işlemcinin çıkardığı ısıyı kontrol edemiyor ve bilgisayar güvenlik için kendini kapatıyor.
1. RAM değiştirebilirsin.
2. Termal Macun sürebilirsin.
3. Kasanın içini tertemiz yapabilirsin.
İyi forumlar dilerim. :)

morkast

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
981
0
Canada
Merhaba değerli üyemiz yaşadığınız sorun bende de vardı, sorunumuz işletim sistemi ile kesinlikle alakalı değil. (Tabii dosyaları sıkıntısız kurduysak.)
Kasanın içinde ki tozlar pervanelerin yavaşlamasını sağladığı için işlemcinin çıkardığı ısıyı kontrol edemiyor ve bilgisayar güvenlik için kendini kapatıyor.
1. RAM değiştirebilirsin.
2. Termal Macun sürebilirsin.
3. Kasanın içini tertemiz yapabilirsin.
İyi forumlar dilerim. :)

Ek olarak masaüstüyse kasanın içindeki tozlar yani kir bile neden olabilir.

teşekkürler

KorkmazBeY

Uzman üye
19 Nis 2016
1,191
0
30
Gerçekten bende windows 10 kullanıyorum ama önermem dostum en kısa zamanda windows 7 ye geçicem alttaki başlat mesnusu çoğu zman çalışmıyor çok sıkınıtıları var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.