Windows Windows 10 Mavi Ekran (minidump içerde)

qunJacks

Uzman üye
17 Ocak 2016
1,297
3
Diyarbakır
Yeni toplamış olduğum bilgisayarda sık sık mavi ekran hatası almaya başladım.
Ryzen 5 2600
Rx590 nitro se
16gb gskill 3000mhz
gigabyte b450m s2h (bios güncel)
480 gb adata ssd

Sıkıntı nedir acaba ? yardımlarınızı bekliyor ve şimdiden teşekkür ediyorum.

Minidump: https://yadi.sk/d/27ejgRKCtc1wcw

qunJacks

Uzman üye
17 Ocak 2016
1,297
3
Diyarbakır
Gelende ekran kartı Driverlari yanlış yükleme sonucu oluşan bir hata Orjinal site üzerinden destek bölümden indir dps kullanma

Evet olabilir çünkü ekran kartı kullanımda olduğunda sıkça alıyorum mavi ekran hatasını.
Şimdi ekran kartı driverlarını kaldırıp tekrar sitesinden indirip kuracağım :) inşallah olur. Teşekkür ederim.

Edit: Hala sorun devam ediyor .

Son düzenleme:

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,400
Merhaba ekran kartınızın markasının driver larini indirerek baştan update yapın sorun çözülmez ise garantiye göndermenizi tavsiye ederim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.