Windows 10 Pc Format Hakkında

Mr Robot

Katılımcı Üye
4 Tem 2015
706
1
EvilCrop.Inc
Arkadaşlar şimdi googleden windows 7 ultimate iso dosyasını indirip SAndisk usb'me rufusdan yazdırdım. ve usbyi takıyorum kendi bilgisayarım windows10 fakat 7 yapmak istiyorum. bios ayarlarına girdiğimde usbyi en başa alıyorum kaydedip çıktıktan sonra usb bootu gelmiyor. Normal windows 10 gibi açılıyor oturum açma yerine geliyor. ben pcye format atmak istiyorum. anlayanlar yardım edebilir mi??

Moderatör tarafında düzenlendi:

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Arkadaşlar şimdi googleden windows 7 ultimate iso dosyasını indirip SAndisk usb'me rufusdan yazdırdım. ve usbyi takıyorum kendi bilgisayarım windows10 fakat 7 yapmak istiyorum. bios ayarlarına girdiğimde usbyi en başa alıyorum kaydedip çıktıktan sonra usb bootu gelmiyor. Normal windows 10 gibi açılıyor oturum açma yerine geliyor. ben pcye format atmak istiyorum. anlayanlar yardım edebilir mi??

Merhaba değerli üyemiz fast yazısının karşısındakini usb-hdd olarak seçmeniz gerekmekte siz işi garantiye alın ve tümünü usb-hdd olarak seçin olacaktır.Saygılarımla

TRWE

Katılımcı Üye
1 Şub 2008
615
13
Düzce
Güvenli Önyükleme fonksiyonun kapat ondan sonra seçimli önyükleme menüsünü kullan bu özellik model modelle değişen bir özellik yani yukarıdaki üyenin önermesini ikinci plana almanı tavsiye ederim.

Altaydakiruh

Yeni üye
9 Ara 2017
25
0
UEFI aktifse onu LEGACY mod ile degistir tekrar dene. Muhtemelen sorunun Secure bootdan kaynakli. Secure bootun kapali olduguna ve Legacy modun aktif olduguna emin olup tekrar dene

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.