Windows 10 Pro İndir – v2004 Türkçe Orjinal ISO

divxci

Yeni üye
30 Haz 2009
8
0
Cok tesekkurler fakat anlamadıgım birsey var ilk sayfada Sadece 64 Bit Olan Original Sürümü baslıgı altındaki linkler 1-1 orjinal dvdnin linkleri midir? Bir de bunları yuklediğimizde bilgisayarımızın recovery ozelliği kaybolur mu?

origo35

Yeni üye
31 Eki 2012
27
0
windows 7 crack gibi windows 8 in çıktımı ? saglam crack varmı update lerde sıkıntı yapmayan winload gibi ?

tombalaci46

Yeni üye
23 Tem 2012
27
0
Hocam Çok Saol Teşekkürler.

26 Ekim Gücenl Olanı İndirdim 4 part Fakat Rardan Çıkarma İşmeinde Hata Veriyor Hata Mesajında İse

"
! C:\Users\Banned\Desktop\windows 8 full\Win8Pro_Original 32BitFull-2013_CodeR-nefestoo.part1.rar: Win8Pro'Original 32BitFull-2013'CodeR-nefestoo.iso içinde paket veri hatası. Cilt bozuk
" Aynen Bu Hatayı Veriyor Sorun Nedir ?

divxci

Yeni üye
30 Haz 2009
8
0
Hocam Çok Saol Teşekkürler.

26 Ekim Gücenl Olanı İndirdim 4 part Fakat Rardan Çıkarma İşmeinde Hata Veriyor Hata Mesajında İse

"
! C:\Users\Banned\Desktop\windows 8 full\Win8Pro_Original 32BitFull-2013_CodeR-nefestoo.part1.rar: Win8Pro'Original 32BitFull-2013'CodeR-nefestoo.iso içinde paket veri hatası. Cilt bozuk
" Aynen Bu Hatayı Veriyor Sorun Nedir ?

part eksik inmiş olabilir boyutu tam mı?

tombalaci46

Yeni üye
23 Tem 2012
27
0
Hiç Bi Şekilde Çalışmıyor Dostum Kusura Bakma Ama 26 ekim güncel olan 4 part olanıda indirdim 9 part olanıda indirdim 2 side çalışmıyor 2 tane dvd boşa gitti sırf sizin yüzünüzden hey allam ya !

divxci

Yeni üye
30 Haz 2009
8
0
Hiç Bi Şekilde Çalışmıyor Dostum Kusura Bakma Ama 26 ekim güncel olan 4 part olanıda indirdim 9 part olanıda indirdim 2 side çalışmıyor 2 tane dvd boşa gitti sırf sizin yüzünüzden hey allam ya !

daha parttan cıkartırken sorun yasadıysan dvdler nasıl bosa gidiyor anlamadım ben sorun yasamadan parttan cıkardım ve dvd ye yazdım bir sorun olmadı. henuz kullanmadım ama.

kardeş bende c'den başka sürücü yok ikincisi win8 yüklersem dosyalra kişisel dosyalara zarar gelcekmi ?

format atmıs olacaksın ve tabi ki hepsi silinecek.

Son düzenleme:

mnyuksel

Yeni üye
15 Eyl 2008
4
0
Kardeş Ellerine sağlık büyük emekler çekmişsin şimdiden teşekkürler; ancak ben hem 32 ve 64 bit müşterek olan 9 partı indirdim iso çıkartıp dvd ye yazdım 4 kez format atmama rağmen olmadı win8 i 2 günden fazla kullanamadım 3.kez bilgisayarı açtığımda hata iletisi vererek birdeha açılmıyor,.
4 partlı 32 bit olanı kullandım aynı sorunlarla karşılaşınca tekrar XP ye döndüm.
bir açıklama yaparsanız memnun olurum.
Selamlar

wasp61

Üye
23 Tem 2012
203
0
çanakkale
windows 8'i yüklerken
"Bir şey oldu
Özür dileriz, kişisel bilgisayarınızın Windows 8'i çalıştırıp çalıştırmayacağını belirleyemiyoruz.Lütfen Kurulum programını kapatıp yeniden deneyin."

denedim Windows Update 'Fix it' programını da kurup yeniden başlattım ama gene olmuyor. sorun nedir ?

divxci

Yeni üye
30 Haz 2009
8
0
windows 8'i yüklerken
"Bir şey oldu
Özür dileriz, kişisel bilgisayarınızın Windows 8'i çalıştırıp çalıştırmayacağını belirleyemiyoruz.Lütfen Kurulum programını kapatıp yeniden deneyin."

denedim Windows Update 'Fix it' programını da kurup yeniden başlattım ama gene olmuyor. sorun nedir ?

program yukler gibi mi yuklemeye calısıyorsun?

tombalaci46

Yeni üye
23 Tem 2012
27
0
daha parttan cıkartırken sorun yasadıysan dvdler nasıl bosa gidiyor anlamadım ben sorun yasamadan parttan cıkardım ve dvd ye yazdım bir sorun olmadı. henuz kullanmadım ama.

Krdşm Tekrar'dan 9 Part Olanı rardan çıkarmayı başardım dvd'ye yazdım dvd takınca lütfen 64 bit yüklü olan sürücü'yü takın diyor sonra 64 bit olanı indirdim oda rardan çıktı onuda dvd'ye yazdım yine aynı hatayı veriyor ben ne yapabilirim allah aşkına söylesene şimdi 32 bit olanı indirip deneyeceğim onun için dvd kalmadı mecbur flaş'dan atacam .s Allah Verede Bu Olsa .s

erol0720

Yeni üye
11 Kas 2009
5
0
Kardeşim 32 bit win8 i kurdum ve bi şekilde aktive ettim teşekkür ederim. Birde x64 bit win8 linklerini verirsen süper olacak.

sar2te

Yeni üye
2 Eyl 2007
6
0
linkler ölmüş yenilemen mümkün mü.
daha önce indirdim sorunsuz çalışıyor yanlışlıkla indirdiklerimi sildim.
tekrar indireyim dedim linkler gitmiş.
ayrıca paylaşım için çok teşekkür ederim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.