💣 Windows 10 Programsız Şartsız şutsuz Lisanslamak 🛠 // 🛡Ama Nasıl (?) ⚔️

PourLa

Uzman üye
27 Mar 2016
1,659
30

Bunu gösterme amacım kurumları ve kişileri bir nebze de olsa bilinçlendirmek. Siber Alanda çok ciddi zararların verilmesini önlemektir. Eğitim amacı ile kullanılmasını amaçlandığı için, edindiğiniz bilgileri kullanmanız, yorumlamanız ve neticesinde uğrayabileceğiniz/uğratabileceğiniz üçüncü kişilere vereceğiniz olası zararlardan hiçbir şekilde ve surette hukuki ve cezai sorumluluğu kendi adıma ve Türk Hack Team Adına kabul edilemez.

Z51a6V.png

Z51a6V.png

Windows 10 Programsız Şartsız şutsuz Lisanslamak

Forumda dolanırken bir arkadaşımızın bu problemden muzdarip olduğunu gördüm. Lisans key aslında piyasada dönüp duran onlarca lisan key var. Bunların bazıları O 10-20 tl lisans olanlarda olsa ki bunlar tek kullanımlıktır. Sırf insanları sayfasına girsin diye kullandığı lisans keyi koyarlar ve Yeni (New) falan yazarlar bu numaralara kanmayın. Ama bazı keyler cidden o baba 1250 tl 750 tl falan satılan keyler işte onu buldum mu? Bir kenara koy neden Mi? Çünkü sen ne kadar istersen iste Windows sürümün serisi ne olursa olsun lisanslarsın. Aaa bir de çok rastladığım bir olay var. KMSpico diye bir program var. Siz cybermap açıp yerel enjection bir bakın en çok hangi program sayesinde bilgisayarınız bir botnet ağına dönüşüyor. Bilgisayarınızı bu sayede ele geçiriyorlar. Belki de yasa dışı eylemlerde sizin bilgisayarınız kullanılıyor. Bilemezsiniz, takibini de yapamazsınız. Bu tuzağa düşmeyin ve geldik konumuza işte biz bu programın yaptığını el ile yapıcaz. Peki Nasıl mı? Haydi gelin bakalım.

Z51a6V.png

Z51a6V.png

Kod:
 ================================================= Windows 10 Activation ===================================================

"Windows 10 Supported Editions"                    "Product Keys"

Home/Core                            TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99        

Home/Core (Country Specific)         PVMJN-6DFY6-9CCP6-7BKTT-D3WVR

Home/Core (Single Language)          7HNRX-D7KGG-3K4RQ-4WPJ4-YTDFH            

Home/Core N                          3KHY7-WNT83-DGQKR-F7HPR-844BM  

Professional                         W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX   VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T

Professional N                       MH37W-N47XK-V7XM9-C7227-GCQG9

Enterprise                           NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43

Enterprise N                         DPH2V-TTNVB-4X9Q3-TJR4H-KHJW4

Education                            NW6C2-QMPVW-D7KKK-3GKT6-VCFB2

Education N                          2WH4N-8QGBV-H22JP-CT43Q-MDWWJ

Enterprise 2015 LTSB                 WNMTR-4C88C-JK8YV-HQ7T2-76DF9

Enterprise 2015 LTSB N               2F77B-TNFGY-69QQF-B8YKP-D69TJ

Enterprise 2016 LTSB                 DCPHK-NFMTC-H88MJ-PFHPY-QJ4BJ

Enterprise 2016 LTSB N               QFFDN-GRT3P-VKWWX-X7T3R-8B639

Windows 10 Serial Key                NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43

Windows 10 OS key Professional Edition      6P99N-YF42M-TPGBG-9VMJP-YKHCF
  Windows 10 OS key Professional Edition      8N67H-M3CY9-QT7C4-2TR7M-TXYCV

Windows 10 Product key all Editions        NKJFK-GPHP7-G8C3J-P6JXR-HQRJR
1.AŞAMA:Windows sürümünü Öğrenmek

Kod:
[COLOR="White"]Bu Bilgisayar>sağ tık>Özellikler [/COLOR]
Gördüğünüz gibi Windows 10 pro işletim sahibine sahibiz.

2.AŞAMA:Cmd Açmak

Kod:
[COLOR="White"]Arama>Cmd yazıyoruz>Yönetici Olarak Çalıştır. [/COLOR]
Bu sayede Yüksek yetkiye sahip Komut İstemciyi Çalıştırmış oluyoruz.

SON AŞAMA:Windows Lisanslamak

Kod:
[COLOR="White"][COLOR="Cyan"]1)[/COLOR] cscript slmgr.vbs /ipk "Lisans Key" 
[COLOR="cyan"]2)[/COLOR] cscript slmgr.vbs /skms kms.lotro.cc
[COLOR="cyan"]3)[/COLOR] cscript slmgr.vbs /ato

[/COLOR]
İnternet'iniz açık olsun çünkü çevrim içi olarak bu keyi sorguluyacak eğer veri tabanında varsa onaylayacaktır.

slmgr.vbs (Windows Software Licensing Management Tool) işletim sistemi lisansınız hakkında detaylı bilgiler alabileceğiniz ve müdahalelerde bulunabileceğiniz bir script’tir. Örneğin işletim sistemi lisans tipinin (volume, retail, oem) öğrenilmesi, aktivasyon, ürün anahtarı girişi/değişimi, deneme ve aktivasyon periyodlarının reset’lenmesi, KMS etkileşimi gibi bir çok lisans yönetim işlemini slmgr.vbs üzerinden komut satırı tabanlı olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Web'den öne çıkan snippet KMS (Key Management Service – Anahtar Yönetim Servisi) Birim lisanslama (Volume Licensing), bir adet VLK (Virtual License Key - Birim Lisans Anahtarı) ile sınırsız sayıda sistemi lisanslamaya olanak sağlar.

Benden Bu kadar saygıdeğer üyeler ve hocalarım inşallah yardımcı olabilmişimdir. Bir nebze yardımım dokunduysa ne mutlu bana, Açmamı istediğiniz bunu çok merak ediyorum dediğiniz. Bu nasıl oluyor diye sorguladığınız bir şey varsa yorumda yazabilirsiniz. Dediğim gibi hiçbir soru cevapsız kalmamalı.

Z51a6V.png

Z51a6V.png

Kod:
[CENTER][B][COLOR="White"]Yeni Fikirlere Açığım, Düşüncelerinizi yazarsanız. Daha da geliştiririm.
[/COLOR][/CENTER][/B]

Son düzenleme:

PourLa

Uzman üye
27 Mar 2016
1,659
30
Haram değil mi hocam

Vallah Nasıl Baktığına bağlı birazda şimdi işletmeci olarak bakarsam ben zaten 1 tl lik maldan 1000 tl kazanıyorum. Böyle bakınca olaya pek haram gözükmüyor. Tabi para verip alamayan insanları da düşünürsek sevap bile işliyorum.

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Vallah Nasıl Baktığına bağlı birazda şimdi işletmeci olarak bakarsam ben zaten 1 tl lik maldan 1000 tl kazanıyorum. Böyle bakınca olaya pek haram gözükmüyor. Tabi para verip alamayan insanları da düşünürsek sevap bile işliyorum.

10 yıldır haram yiyorum desenize
Afiyet olsun bana

PourLa

Uzman üye
27 Mar 2016
1,659
30
10 yıldır haram yiyorum desenize
Afiyet olsun bana

Öyle deme herkes kendine göre haklıdır. Seninde Kendine göre haklı sebeplerin vardır :cool

Ellerine sağlık pour :)

Eyvallah dostum :)

Çok teşekkür ederim :)

Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim :)

Son düzenleme:

mebater

Yeni üye
31 Ara 2018
6
0
Bir şeyi merak ettim.
Bu lisanslama yöntemi gene KMSPico sunucularında yapılmış olmuyor mu?
Yanlış biliyorsam aydınlatır mısınız bu aktivasyon işlemi nasıl gerçekleşiyor?
Bana lazım değil Windows 8.1 pro için de lisans anahtarım var Windows 10 pro için de.
Sadece öğrenmek istediğimden sordum.
Teşekkür ederim.

PourLa

Uzman üye
27 Mar 2016
1,659
30
Bir şeyi merak ettim.
Bu lisanslama yöntemi gene KMSPico sunucularında yapılmış olmuyor mu?
Yanlış biliyorsam aydınlatır mısınız bu aktivasyon işlemi nasıl gerçekleşiyor?
Bana lazım değil Windows 8.1 pro için de lisans anahtarım var Windows 10 pro için de.
Sadece öğrenmek istediğimden sordum.
Teşekkür ederim.

slmgr.vbs (Windows Software Licensing Management Tool) işletim sistemi lisansınız hakkında detaylı bilgiler alabileceğiniz ve müdahalelerde bulunabileceğiniz bir script’tir. Windows işletim sisteminin hali hazırda gelen bir aracıdır. Bu sayede çevrim içi olarak girdiğimiz lisans keyi KMSPico değil KMS dediğimiz , KMS (Key Management Service – Anahtar Yönetim Servisi) bu da Windows için ayrılan bir sunucu yani demek istediğim KMSPico da Windows'un kendi sunucusunu kullanıyor zaten adını burdan alıyor. Ama zararlı yazılım bulunduruyor. Biz burada programa ihtiyaç duymadan güvenilir bir şekilde işlemleri kendimiz yapıyoruz.

Eline sağlık kardeşim yararlı içerik +++

Sizleri tekrar aramızda görmek onur hocam uzun zaman olmuştu :)

Ellerine sağlık.

çok teşekkürler

Ellerinize sağlık :)

saolun hocam

Haram seviyorum hocam, tşk

tövbe de tövbe :eek:isbende

Son düzenleme:

PourLa

Uzman üye
27 Mar 2016
1,659
30
Bunun kaynağını ve nasıl bi' zararlı yazılım olduğunu açıklar mısınız?

tabiki içinde

Kod:
W32/Generik.GKMQDON!tr
Trojan.Win32.Chapak.ffkokb

bunun gibi zararlı yazılımı bulunduruyor.

Trojan, Password stealing virus, Banking malware, Spyware bu da bu tip bir yazılımlardır.

RAPORDA BURADA (TIKLA)

BUDA BİR BAŞKA RAPOR (TIKLA)

BUDA GENİŞ KAPSAMLI BİR ANALİZ RAPOR (TIKLA)

Son düzenleme:

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
tabiki içinde

Kod:
W32/Generik.GKMQDON!tr
Trojan.Win32.Chapak.ffkokb
bunun gibi zararlı yazılımı bulunduruyor.

Trojan, Password stealing virus, Banking malware, Spyware bu da bu tip bir yazılımlardır.

RAPORDA BURADA (TIKLA)

BUDA BİR BAŞKA RAPOR (TIKLA)

BUDA GENİŞ KAPSAMLI BİR ANALİZ RAPOR (TIKLA)

Antivirüslerin korsan yazılımları `temiz` olarak yansıtmasını beklemeyin. Literatürde trojanlar uzaktan yönetme araçları olarak geçse de, antivirüsler her zararlı ve hack tool yazılımına trojan diyebilme eğilimindedir.

KMSPico'nun analizine baktım:

Kendini Defender'a istisna olarak tanıtıyor algılanmaması için,
Task Scheduler'a kendini ekler,
Registry değerleri ile oynuyor

Bunlar herhangi bir trojanla benzerlik gösterdiği için dinamik analizlerde zararlı olarak gösteriliyor. Velhasılı kelam; bu da sizin söylediklerinizi çöpe çıkarıyor. Kaynak kodu olmadan yorum yapmak pek uygun değil. İnternette yine Microsoft köpeği arkadaşlar `RAM'i harcar`, `Registry'i yıpratır (?_?)` gibi söylemlerde bulunmuşlar, bunların asılsız olduğu ortada.

Teşekkürler.

PourLa

Uzman üye
27 Mar 2016
1,659
30
Antivirüslerin korsan yazılımları `temiz` olarak yansıtmasını beklemeyin. Literatürde trojanlar uzaktan yönetme araçları olarak geçse de, antivirüsler her zararlı ve hack tool yazılımına trojan diyebilme eğilimindedir.

KMSPico'nun analizine baktım:

Kendini Defender'a istisna olarak tanıtıyor algılanmaması için,
Task Scheduler'a kendini ekler,
Registry değerleri ile oynuyor

Bunlar herhangi bir trojanla benzerlik gösterdiği için dinamik analizlerde zararlı olarak gösteriliyor. Velhasılı kelam; bu da sizin söylediklerinizi çöpe çıkarıyor. Kaynak kodu olmadan yorum yapmak pek uygun değil. İnternette yine Microsoft köpeği arkadaşlar `RAM'i harcar`, `Registry'i yıpratır (?_?)` gibi söylemlerde bulunmuşlar, bunların asılsız olduğu ortada.

Teşekkürler.

Peki bunun geniş kapsamlı araştırmasını yapan analizciler de mi? yalan söylüyor.

PourLa

Uzman üye
27 Mar 2016
1,659
30
Peki bunun geniş kapsamlı araştırmasını yapan analizciler de mi? yalan söylüyor.

Microsoft Ürünlerinin Etkinleştirilmesinde KMSPico Kullanımını Etkileyen Faktörlerin Analizi yapılmıştır. İncelersen sevinirim;

Makale için Buraya (TIKLA)

TIKLA

TIKLA

Türkiyede Biri bunun makalesini yazmıştı Bulamadım,

Şöyle bir durum var ben KMSPico hepsinde virüs bulunur diyemem ilk yapıldığında belki iyi niyetle biri yapmıştır. Ama sonrasında pek de iyi göstermedi.Amacının dışına çıktı program

Senin okuduğun yerin linkini atta bir araştırmak isterim.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.