Windows 10 silindi

ThePositif1

Yeni üye
30 Eyl 2017
16
0
Merhaba arkadaşlar,bugün size bir şey soracağım ben Windows 10`dan Kurtarma yaptım yanı sıfırladım fakat sıfırladığımda Windows 10 da silindi şu anda ne yapabilirim

ThePositif1

Yeni üye
30 Eyl 2017
16
0
Bilgisayara virüs bulaşmıştı bende format atmaya üşendim kurtarma yolunu denedim herşeyi sil dedim sonra bittiğinde wast found falan diyodu f2 den yapmaya çalıştım ama olmuyo pcde işletim sistemi yok şuanda diğer bilgisayarı kullanıyorum

'Black Warrior

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ocak 2013
12,132
5
E5
Nasıl yapabilirim boş cd var bende tam olarak anlatırmısın?

İnternete yazdığında konu hakkında bir sürü kaynak çıkar, videolar izleyebilirsin. Özet geçicek olursak Google'a Windows 10 sistemine göre x32 veya x64 iso indir diye arat herhangi bir kaynaktan indir. Daha sonra indirdiğin iso dosyasını rufus programıyla cd ye yazdır..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.