Windows Windows 10 Solidworks Kurulum Hatası

AhmetHasil

Yeni üye
3 May 2020
9
0
Cümleten herkese merhabalar ... Arkadaşlar bilgisayarım da win 7 ultimate yüklü iken win 8.1 kurdum ve ardından solidworks desteklemediği için win10 a yükselttim.... Daha sonra solid 2020 yüklemeye çalıştığım da ve kurulum bittiğinde solidworks'ü çalıştıramadım....aldığım hataları aşağıda belirtiyorum, lütfen yardımcı olursanız çok memnun kalırım, elim ayağım bağlandı adeta ileriye gidemiyorum... defalarca solidi kurup kaldırdım....

Hata 1-) Kurulum esnasında tam dosyaları kurmaya geçerken böyle bir hata çıkıyor....

Kod:
Kurulum Yöneticisi bu sunucunun varlığını doğrulayamıyor: 25734@localhost.
İsmi doğru yazdığınızdan emin olun. Bu sunucu adını kullanmak istediğinizden emin misiniz?

Hata 2-) Kurulum aşamalarında bir dosyayı yönetici olarak çalıştır dedikten sonra CMD komut sistemi açılıyor ve orada böyle bir yazı çıkıyor....

Kod:
Failed to install FLEXnet License Manager:
FLEXnet License Manager is already installed
The FLEXnet License Manager was not successfully
installed as a service on your system.

The permissions of one of the files that you just installed seems
to have the correct settings.

ve devamında da herhangi bir tuşa basarak devam edin diyor... burada sanırım FLEXnet denilen her neyse artık onunla alakalı bir sıkıntı olduğunu gösteriyor.

Hata 3-) Kurulumu bitirdikten sonra da solidworks çalıştırmak istediğim de bu çıkıyor karşıma...,

Kod:
Can't connect to license server (-15,10,10061)

Karşılaştığım Hatalar bu şekilde... Yardımlarınız bekliyorum arkadaşlar şimdiden çok teşekkürler ...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.