Çözüldü Windows 10 Sorunum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CodenameTurk

Katılımcı Üye
28 Şub 2016
675
2
Ankara
Merhaba arkadaşlar Windows 10 işletim sistemimde bilgisayarı kapatıp açtığımda Chrome felan

açık kalıyor bunu nasıl kapatabilirim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

alemdar2002

Kıdemli Üye
8 Eki 2013
2,054
4
Dünya
Bilgisayarı Kapattığına Emin Misin, Belki Uykuya Alıyorsundur Veya Hazırda Beklet Modu Olabilir, Veya Chrome Uygulamasını Başlangıca Eklemiş Olabilirsin.

0x6CCE

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,649
175
Shawty
Güç tuşuna basıyorsan eğer, bilgisayarını hazırda bekletiyordur veya oturumunu kapıyordur. Onun haricinde başka bir sorun olacağını sanmıyorum.

CH4M3

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,926
16
php island
İlk önce Görev Yönetici üzerinden "Başlangıç" kısmına gelip Chrome programının resmideki gibi "Devre Dışı" olduğundan emin olun.

7SAQHD.png

Denetim Masası'nı açıp resimdeki konuma gelerek güç tuşuna bastığında ne olacağını belirleyiniz. Belki de kapatmak yerine uykuya aldığı için chrom her sferinde açılıyordur.

Cgsn7t.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.