Windows 10 uygulama donuyor

berkelmas

Üye
18 Nis 2015
247
0
Windows 10 da bir oyundayken bazen donuyor sorun olan şu ki hiç bir şeye geçiş yapamıyor görev yöneticisini CTR+ALT+DELETE tuşu ile açabiliyorum ama ona bile geçiş yapamıyorum bu sorundan kurtulmanın tek yolu oturumu kapat demem oluyor bu da sorun oluyor benim için bu donan uygulamayı oturumu kapatmadan nasıl kapatabilirim not:hiç bir yere geçiş yapamıyorum hiç bir şekilde alt f4 işe yaramıyor tek çare oturumu kapatmak oluyor yardımcı olursanız sevinirim

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,864
608
Merhabalar Bendede Oluyordu Sorun Depolamadan Kaynaklı. Veya Cpu yu %80 İ Aşarsan Donuyordur. Format Atarsan Düzelir. Veya Cleaner Programını İndir Ve Gereksiz Herşeyi Sil İyi Forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.