Çözüldü windows 10 virüs bulaştı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
11 Ağu 2018
214
0
trabzon
merhaba arkadaşlar biraz önce bi program yükledim ve sonra bilgisayar kafayı yedi kendi başına nete giriyo ekrana reklamlar çıkıyor dosyayı sildim ama hala aynı sorunu nasıl çözerim

Moderatör tarafında düzenlendi:

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
bilaldemirkr
Advanced SystemCare Ultimate sürümü ile reklamları ve virüsleri temizleyebilirsiniz , ek olarak windows 10 uyumlu combofix var ara googleden bul tarat , yada eset endpoint security önerebilirm, malwarebytes önerebilirm

14 Nis 2019
172
1
İstanbul
Bilgisayarınızı antivüris programlarıyla tarayınız. Virüs varsa program üzerinden temizleme yapınız. Görev yöneticisinden ayrıntılara girin ve orada sizin açmadığınız ve microsoft hizmetleri dışında bir program çalışıyorsa onu kapatın. Eğerki bunlar işe yaramadıysa bilgisayarınıza format atmalısınız.

mehmetilya

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
254
0
Tht den
Kaspersy Total Security programını 30 gün ücretsiz denemelik olarak indirin ve bilgisayarda tam tarama yapın sorun çözülecektir eğer hiçbir şey yapamıyorsanız da bilgisayara format atabilirsiniz

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
907
ZYZZ
Merhaba Kaspersky indirin bilgisayarınızı tarayın başka bir yöntem ise format atın önemli şeylerinizi sıkıntı olmaması için bir belleğe koyun.

TXSCMaster

Üye
24 Şub 2019
53
6
Kankacım

1 - Eset Antivirüs'ü Yükle

2 - Serial Key : BWK5-XH98-NPTP-RSXS-X2F7

3 - Yükledikten Sonra başlat > msconfig > Önyükleme > Güvenli ÖnYükleme > AĞ > Yeniden Başlat

4 - Tam Tarama Yap Olmadı 2.Bir seçenek format

Kan dökmeyi seven bir millet değiliz ancak; söz konusu vatansa Dünya'nın şah damarını keseriz!

Türküm diyemeyen kişilerin ağzında olan tek kelime Osmanlı

Türk budur: Yıldırımdır, kasırgadır, dünyayı aydınlatan güneştir.

Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur.

Son düzenleme:

Xmodgamesderr

Yeni üye
19 Ağu 2017
47
0
Ya dostum Güldürme Beni
Dostum Format atman Mantıklı ama çözüm Yolların bol ve internetde bu konu hakkında birsürü blog haber makale var :) kolay gelsin

10 Ara 2017
157
0
İstanbul
görev yöneticisini kontrol et, programlarını kontrol et belirttiğin program varsa kaldır olmazsa Adwcleaner ile tarat, win defender tam tarama yap devam ederse nod32 gibi bir anti ile tarama yap

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
merhaba arkadaşlar biraz önce bi program yükledim ve sonra bilgisayar kafayı yedi kendi başına nete giriyo ekrana reklamlar çıkıyor dosyayı sildim ama hala aynı sorunu nasıl çözerim

Merhabalar size en hemen yardımcı olayım

https://www.turkhackteam.org/program-bolumu/1674606-malwarebytes-premium-v3-3-1-2183-g-khan.html

https://us.norton.com/support/tools/npe.html

BUYRUN

https://www.turkhackteam.org/program-bolumu/1842951-loaris-trojan-remover-yardimsever-uyeler-kulubu.html

Sorununuz devam ediyorsa bana mesaj atınız bunları yapınız

Son düzenleme:

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,406
Merhaba öncelikle defender ile tarat sonrasında esetnod32 antivirüs indir antivirüs kullanarak virüsleri temizle eğer silinmez ile format at

wh0ismrrobot

Uzman üye
1 Ocak 2019
1,332
3
İstanbul
Öncelikle "Görev Yöneticisi" Üzerinden Virüsü Kapatmaya Çalışın.
Bu İşlemden Sonra Bilgisayarınızı Kaliteli Bir Virüs Programıyla Taramanızı Öneririm.

Örnek : Malwarebytes, ComboFix vb.

TheVeronica

Katılımcı Üye
13 Ocak 2019
908
1
Ütopya
Merhabalar . Walwarebytes ile bir virüs taraması yaptığınız zaman sorum çözülecektir . Tam tarama yaptığınız halde düzelmiyorsa programı tamamen kaldırın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.