Windows windows 10 yükleme hatası windows 7 ye geri dönüyor

byh4cker031

Yeni üye
5 May 2020
13
1
arkadaşlar benim bir leptopum var ve ben bu leptopu windows 10 yükselmeye çalıştığımda gerek iso dosyası olsun gerek windows 10 yükseltme aracı olsun kurulum ekranı %100 olduktan sonra kapanıp windows 10 kurulum ekranına gelmesi gerekirken otamatik kapanıyor ve bi daki açtığımda kurulum tamamlanmış gibi gösterip windows 7 ye geri dönüyor lütfen yardım edebilirmisiniz

bu sorun
windows 8.1
windows 10 pe de meydana geliyor

lütfen yardım

Son düzenleme:

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yrd.
5 May 2020
2,418
1,489
K E R K Ü K
nasıl yükseltemeye çalıştınız keyler ilemi?

dostum bu bir işletim sistemi ve update atmak ile işletim sistemi değiştirilmez :):

format atıp windows 10 kurabilirsin. iyi forumlar dilerim :):

sky2222

Katılımcı Üye
17 Nis 2020
487
6
Threadripper
Key ile yükseltiyorsanız , elinizdeki windows7-nin bölümleri arasında sorun oluyor olabilir.Komut satırını açıp:

yazmayı deneyin.Sonra ise sistem içinden loglara bakın.Özel dosyalarınız varsa yedekleyip temiz bir kurulum yapmanızı öneririm , zira sonradan yükseltme ile çok fazla sorun yaşarsınız.

MrSytem

Katılımcı Üye
30 Ağu 2019
591
4
Merhaba flash belleğe isoyu tekrar yazıdırın yazdırırken hata olmuş olabilir.Sonra sistemi yükseltmek yerine sıfırdan kurun.

İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.